Annas Pērles - Paviršs darbs

Labvakar! Biju uz “Annas Pērli”, Marijas ielā 16. Piektdien 24.04.20. Uz skropstām. Pieraksts bija 13: 30 pie meistares liānas. Tā kā es esmu nedzirdīga bija grūti komunicēt, bet labi ka man ir draudzene kas var mani saprast un pateikt ko es vēlos. Pateicu ka gribu 3d. Labi. Uztaisīja viss it kā likās labi. Tad nākošais pieraksts bija manai draudzenei arī 3d uz 16: 30. Uztaisīja viss likās okey, pateicām ka patīk, jo baigi lielās pieredzes mums nav ar skropstu likšanu un tikai otro reizi liekam tad nu pagāja 3. Dienas un draudzenei pazuda tas efekts un man arī. Vēlos piebilst, ka mēs nekādus krēmus vai ar ūdeni nesLapinājām un arī galējam pareizi uz Spilvena un neaiztikām. Rakstīju “Annas pērlei”, mēģināju atrisināt problēmu sākuma mierīga veidā, bet tad mani pārņēma lielas dusmas, jo meistarīte atteicās mums dod atpakaļ naudu par savu nekvalitatīvo darbu. Bet, tad mēģināju atrisināt savu problēmu ar dusmām, jo šis serviss nebija pretimnākošs un atteicās atdod naudu. Saprotu jā ar savām dusmām neko nevar panākt. Bet, 30 eiro ir nauda vai ne? Un par nekvalitatīvu darbu es neesmu gatava vienkārši atmest rokas un aizmirst. Beigu beigās ar savām dusmām es panācu, ka man atgriež naudu. Atgrieza tikai 20 eiro. 10 eiro palika par materiāliem. Nekad vairs šajā servisā neiegriezīšos. Un neiesaku jums iet un tur taisīt skropstas. Paldies par sapratni.

P