www.sudzibas.lv Annas Pērle Slikts serviss

Annas Pērle - Slikts serviss

Salona”Annas Pērle” biju uz gēla nagu pieaudzēšanu. Nagu apakšas ar caurumiem izrobotas, nagi ar burbuļiem (to protams pamanīju tikai aizejot mājas) . Aizejot pie citas meistares, meistarite bija šoka par to kādi ir nagi. Prasīja cik samaksāju, atbildēju, ka 30€. Meistarite jautāja vispār kādēļ maksāju par tik nekvalitatīvu darbu maksāju. Par cenām vispār, interneta ielikta cenu lapa kas stājas spēka no maija, bet es biju uz procedūru marta vidū un naudu paprasīja pēc lapas, kas tika ir spēka tikai no 1. Maija.
Salona kvalitāte ir pārspīlēti uzpūsta un nevienam neiesaku šo salonu, ir atrodami daudz labāki meistari par zemākam cenām kas savu darbu padarīs daudz kvalitatīvāk.