www.sudzibas.lv ANNAS HOTEL Nemaksā solītās algas

ANNAS HOTEL - Nemaksā solītās algas

Priekšnieks Kristaps Štrauss sola algas, kuras pēc mēneša neizmaksā pienācīgajā apmērā. Algas nezin kāpēc ir samazinātas un ne jau par dažiem latiem! Viņš uzskata, ka Zaubē ir kaut kādas neaptēstas meitenes, kuras ies strādāt par 5 ls dienā!?? Bet izkalpina kā vergus!

P pics 11.07.2012

Citās viesnīcās arī ir tieši tāpat.(Rīgā)

E eliotta 11.07.2012

cik zinu pec nostāstiem tad Annas Hotelis jau iet uz grunti.

Z zandarts 16.07.2012

Es arī tur strādāju - šobrīd. Nezinu kā bijis senāk, bet algas Kristaps izmaksā pilnā apmērā, kā iepriekš runāts. Tās meitenes no Zaubes, par kurām šeit iet runā, izklausās pēc istabenēm, kas nevis saņem 5 Ls, bet 8 un un augšu. Un darba laiks ir maksimums 7 h dienā.
Nezinu nostāstus, bet nekas uz grunti neiet - esmu tur un redzu, ka viss kārtībā.

E ezis123 24.07.2012

Haa, šķiet, ka pats Saimnieks te komentāru raksta :D Un algas viņš izmaksā pēc actiņām un to cik ļoti Tu esi viņam ieziepējies!!! Un uz grunti velk, jo parāds nav brālis!

A anninja452 15.10.2012

bvcx

A anninja452 15.10.2012

Labākais no visa Annas Hotelī ir tas, ka cilvēks nostrādā šajā vietā 2 gadus, bet izrādās nodokļi nav maksāti! Līgumu kaut kādu falšo noslēdz, bet ne santīma nodokļos!