www.sudzibas.lv Aniva kopumā par darbību

Aniva SIA - kopumā par darbību

Sia ANIVA nodarbojas ar skolēnu ēdināšanu skolās Rīgā un Rīgas rajonā, līdzipašniece - Inese Buliņa. Darbiniekiem mēnešiem neizmaksā algas, visus darbiniekus apsauka par zagļiem un pie tām kliedz ka nenormālā. Firmai pilns ar parādiem. Piegādātāi vairāk nedod preci, jo parādi ir vienkārši neriālie. Kur viņa dabon produktus bērnu ēdinašanai van zināms. Bet to ka Buliņas kundzei ir šādi parādi nav ko brinīties, jo uzcēla sev apaļo māju un nopirka jauno Volvo džipu. Ta ka ja jums pat nav darba nekad nenāciet strādāt pie šīs Anivkundzes, jo strādasiet par velti.

I

R Rita 29.09.2010

zip.lv ielikts Anivas sludinājums, ka meklē darbiniekus. Ir ko padomāt!

T tomscīrulis 29.09.2010

labak dzivot bez maizes neka par vinas trauku lupatu, piekritu visam kas rakstits .Lai iemacas cienit citus cilvekus un vinu darbus.

S SantaKlaus 30.09.2010

Pilnīgi piekrītu visam!!! Ellē daudz patīkamak, ne kā strādat šī firmā. Uz darbinieku algu rēķina šī kundzīte sedz savus kredītu maksājumus. Baigā gudriniece.
darbinieki vienkārši skrien prom no viņas.

N nedarbinieks 04.10.2010

Pilnigi ari piekritu visam rakstitam.Un vina netik eizmaksa algas, bet atlaiz no darba ar meliem, ko vinai sastata ta nenormala Laimdota, kas telo lielo zinataju par skolas edinasanu.Vel piedevam vina irintrigante.Vel Bulinas kundze atlaizot cilvekus visu naudu neizmaksa un nirgajas pa cilvekiem.TAka padomajiet vai var tada midzeni stradat.

. ............. 04.10.2010

Pilnībā piekrītu teiktajam! Neizglītotā Laimdota ievedīs bankrotā sia "Aniva'' kā visas pārējās firmas !

M mamma 04.10.2010

Un mūsu skolā arī saimnieko šī firma... Kāda te vispār var būt runa par pieņemamu ēdienu. Tie nabaga pavāriņi tak trīc un dreb, ka tik bargā kundze neierauga un atkal nebļauj, ka ēdienam pielej kausiņu piena vai cita labuma, vai vienkārši izliek savu slikto noskaņojumu. Nemaz nerunājot par negatīvo enerģiju, kas caur ēdienu nonāk pie mūsu bērniem. Un es vēl brīnījos kāpēc mans bērns atsakās ēst un labprātāk ņem līdz sviestmaizi. Mīļās mammas, vai mēs klusēsim ??? Domāju, ka nē!

T Tētis 05.10.2010

Pilnīgi piekrītu Mammai!!! Protams klusēt nedrīkst un nevajag. Vecākiem jāraksta iesniegumu skolas direktoriem ar prasību samainīt šo Anivu pret kādu citu ēdināsanas firmu, kurā neaizliegs pavarem ēdienā liks visus nepieciešamus produktus.

A Asnāte 06.10.2010

Piekrītu visam uz 100% . Atceros Dziesmas svētkus, kad noslēptie no PVD produkti, pagrabā cieta kanalizācijas avarījā. Pavdies inspektoriem, ka izglāba bērnu vēderus.

M Mamma 06.10.2010

Viņai piederošajā veikalā Mārupes pagats "Zeltrīti" Realizācijas termiņu beigušās preces un produkti nonāk skolēnu ēdināšanā skolās, kas viņai ir apkalpošanā. Skolas vadība par to nezina, kas tiek likts uz galda!

J Juris11b 06.10.2010

Es macos 2 gimnazijā kur ja nemaldos straadaa sia ''aniva'' un tur ir vis garsiigakas picas bulkas... pareejie saldumi ir visgardaakie ko var nopirkt parastaas kafeinicaas :) takaa sia aniva nav tik slikta.

G gita 06.10.2010

Neiet jau runa par to cik garsigi ir saldumi un bulcinas, mes pavarisi censamies no visas sirds, bet to ka izturas Bulinas kundze tas ir neciesami, ta blaut uz saviem darbiniekiem tas nav pienemami, tadus ka vergus mus uzskata.Vai tu Juri maz esi stradajis pie sis darba devejas lai spriestu par ANIVU.

A Asnāte 06.10.2010

Nu laikam Laimdota vel līdz 2 ģimnazijai vel nav tikusi. Un tad kad tiks, tad picas un bulkas paliks pavisam negaršīgas. Jo viņiem ( Inesei un Laimdotai)radīsies murgi par to ka konditores zog produktus.

R ruta 07.10.2010

Man ir kauns I.Buliņas vietā. Es jūtu to skaudro sāpi no komentāriem.Jo pati to esmu izjutusi uz savas ādas.šogad no viņas aizgāja daudz labu strādnieku, un pie vainas ir I.Buliņas bļaušana un apvainošana.Nezin kāpēc viņa ieklausās Laimdotās, juros, Ilvās- jaunpienākušos, bet nevis parunājot un izrunājot problēmu kura ir radusies.Un beigās noskaidrotu, ka tas viss ir ziepju burbulis.Inese, laiks ir apstāties atskatīties un novērtēt pašai savu uzvedību.Jo cilvēkam ir galvenais gods, bet nevis nauda.

S SILVIJA 07.10.2010

Ja jau tā Aniva ir tik slikta, kur ir Valsts darba inspekcija, VID, PVD...izklausās pēc tādas tukšas salmu kulšanas!!! Vai taisnība, ka visi maksā skolu direktoriem ķešā un tie tur muti ciet????? Kā tad tur īsti ir, bērniem nevērtīga pārtika, direktoram čungurs un medmāsas tiek uzbarotas par velti????

R ruta 07.10.2010

Starp citu ar pārtiku mūsu skolā viss bija kārtībā.produkcija vienmēr bija svaiga.Un tas ir atkarīgs no pavāra.

D DARBINIEKS 07.10.2010

Ja stradasi un attieksies pret bernien un savu darbu pec sirdapzinas tad uz tevi nekliegs un neko neparmetis un viss buss labi .Pasam ir jaciena savs darbs.Paskaties sakuma uz sevis un tad KOMENTE.

N Nedarbinieks 07.10.2010

Kur tad Buliņai ir sirdsapziņa un kāda attieksme viņai ir pret darbiniekiem???? Vai tad cilvēki vienkārši ne no ta ne no ša sāks rakstīt šeit??? Vai tas viss ir meli???? Vienkārši cilveki to vairs nevar izturet un tapēc raksta. Bet laikam VID un Valsts darba inspekcija būs nakošais solis.

M Mamma 07.10.2010

atbildot uz Rutas komentaru, Tu esi pielīdēja, jo pati veco pārtiku pārstrādāji!

G gita 07.10.2010

atbildot uz darbinieka atbildi, tu laikam vel neessi pietiekosi ilgi nostradajusi, jo bulinas kundze izmet ka suni kad apmeram nostrada cetri, pieci gadi un tad grib pamainit un[ jat nakamo zirdzinu], izsmelt no tevis pedejo darba atdevi .Kada runa par attieksmi pret berniem es domaju, ja skola strada tad pret berniem vienmer bus laba attieksme, berni jau nav vainigi kad darba devejs ir neadekvats.Bulinas kundze klausa tikai klacam neviss, lai izrunatos, katru aiz mugyras apruna, vai tada var but firmas direktore.Klacu tante...

N nedarbinieks 07.10.2010

atbildot uz Rutas komentaru nevajag runat mulkibas par partiku es pati stradaju un veda vecas galas un desas no partikas veikaliem kam termins bija beidzies, ka pat smirdeja ta visa produkcija, ja skolenu vecaki butu redzejusi diez vai gribetu, lai berni ed.Sini iestade ir vajadziga kartiga parbaude, lai vienureiz samaksa kartigu soda naudu.Netikai uz VID, bet ari uz nodoklu inspekciju pa nodoklu nemaksasanu un konvertos maksata alga.Lai maksa soda naudu, zinas ka nirgaties pa cilvekiem un apzagt.