www.sudzibas.lv Aniva Firmas darbība

Aniva SIA - Firmas darbība

Firmas īpašnieces apmānam nav ne gala ne malas. Firmas darbība nenotiek kā sākumā norunāts un uz papīra uzlikts. Produktus ekonomē, bērniem ne no kā jāpagatavo pusdienas. Viens otrs pavārs nes no mājām savus produktus, lai pagatavotu, vismaz ēdamu ēdienu. 100l zupas daudzumam izsniedz neatbilstoši maz gaļas. Neviens jau nepārbauda kā baro un gatavo ēdienu, kur apmaksā pašvaldība. Tāpēc ir tāda patvaļa ēdienu gatavošanā. Neievēro bērniem paredzēto ēdienu kaloritātes daudzumu. Kas no tā cieš, mūsu bērnu un bērnu veselība. Bērniem rodās riebums pret ēdienu, neēd. Kur skatās PVD? Kur skatās pašvaldības kontrolējošās personas?

K

I Ieva 28.04.2011

Atkal urlas!

E Esesesseseseseses 28.04.2011

Atkal Ieva - dirsā rieva! :D :D :D :D :D

ž ŽANNA 1973 26.01.2017

Kas to raksta?

W Warvaara Sokolova 24.10.2021

Согласна с Вами.Когда уже закроют эту фирму Aniva.Интересно а Рижское самоуправление реагирует на все эти жалобы или их фирма Aniva купила.Продажные,плевать на детей.