www.sudzibas.lv Anglikus Angļu valodas skola Pasniedzēju neieinteresētība

Anglikus Angļu valodas skola - Pasniedzēju neieinteresētība

Tas notika vēl vasaras beigās. Tik tiko pabeidzu Elementary līmeni savā skolā. Negribēju apstāties un uzreiz devos citas skolas meklējumos. Atradu sludinājumu, uzicināja uz ievadnodarbību, lai noskaidrotu manu līmeni. Līmenis bija Pre Intermediate / Intermediate. Tomēr pateica, ka neko tagad piedāvāt nevar, tikai privātnodarbības. Tā kā biju ļoti ieinteresēta, sarunāju, ka esmu gatava arī privātstundām. Sarunājām piektdien plkst.14.30. Piektdienai tuvojoties, piezvanīja pasniedzēja un pateica, ka viņai nebūtu ērti ar mani nodarboties, (laiks neder) un viņa mani ''atdos'' citai pasniedzējai. Nav problēmu, viss paliek spēka 14.30. Piektdiena, ārā +30, gribas uz jūru...bet braucu uz nodarbību, plkst 14.40 pasniedzējas vēl nav. Sāku meklēt pa kabinetiem, iziet cita pasniedzēja un sola, ka mana pasniedzēja man piezvanīs. 14.50 zvans no pasniedzēja - "Es jums zvanīju, telefons bija izslēgts, nodarbība nenotiks''. Telefons man nevarēja būt izslēgts, viņš nekad nav izslēgts... ja nebija zonas, vai grūti bija atsūtīt sms? vai pārzvanīt vēl... Protams, biju nikna, (pasniedzējai neko nepateicu protams, gribēju būt pretimnākoša) Bet, kā Latvijas iedzīvotāji varat saprast, ka 30 grādus ārā vēl vajag noķert un aizbraukt uz jūru, un to dienu es varēju braukt tur, nevis tērēt savu laiku sēžot gaitenī un gaidot pasniedzēju. Tika piedāvāta nākampiektdiena, tajā pašā laikā. Ceturtdien - zvans. Piedodiet, nevaru... nav ērts laiks. Varbūt nākampiektdien? Es biju šokā, kā var būt tāda neieinteresētība. Sarunājām atkal uz citu piektdienu, bet sāku meklēt arī citu skolu. Atradu citu un pirmdien uzrakstīju, ka piedodiet, atradu citu. Tuvojoties piektdienai, man raksta pasniedzēja, kā būtu, ja piektdien mainam laiku, nevis 14.30 kā bija plānots, bet 12. Pateicu, ka rakstīju, ka atradu jau citu. Atbilde- Tas ir ļoti labi. Dīvaina attieksme. Tas ir ļoti labi, ka atradu citu un Jūs pazaudējāt klientu? Vienkārši, ja ir tik liela noslogotība, tad nevajag likt sludinājumus. Es nogaidīju 3 nedēļas, lai varētu sākt nodarbības. Ja es zinātu, ka ir tāda attieksme, un ka būs jāgaida tikt ilgi, meklētu citu skolu. Pasniedzējas vārds -Ilze.

Dainis 10.10.2017

Jums romānus rakstīt vajag!

A A* 10.10.2017

:D :D :D gribēju, lai labāk mani saprotat