Andris Račš astrologs - Morāls kaitējums

Šis cilvēks no sevis uztaisījis Dievu. Pateicoties viņa kategoriskajam eksperta viedoklim daļēji izjukusi laulība, jo šis kungs vīram krīzes situācijā ir atļāvies pateikt, cik nesaderīgi mēs esam, ka šī laulība tāpat agri vai vēlu izjuks un cik savukārt saderīga ir cita noskatīta sieviete. Vispār nesaprot, kāpēc mēs precējāmies. Tas nekas, ka kopā esam daudzus gadus un laulībā tikko dzimuši 2 bērni, kas pats par sevixir grūts posms. Protams, muļķis, kas tam visam tic tiešā nozīmē, bet rača atbilde uz šo ir tāda, ka, ja redz kaut 50% iespēju būt kopā, cilvēkiem palīdz un vainot viņu pie notikušā esot tāpat kā vainot ārstu par diagnozi. Diemžēl astrologs nav ārsts un man ļoti skumji, ka šādu xxx dēļ izjūk laulības, jo esmu droša, ka neesot tik kategoriskam savos spriedumos, zinot, ka cilvēks meklē kadas atbildes vai Saules staru, viss varētu būt citādi. Motivēt cilvēkus šķirties pētot Zvaigznes ir absurdi, jo īpaši zinot, ka ģimenē ir divi tikko dzimuši bērni un attiecības jau tāpat ir Gana sarežģītas. Publisks fuj. Ja kāds vēlas izjaukt savu ģimeni kādā tās etapā, droši ejiet, varbūt jums arī "paveiksies"... Galu galā viss, kas notiek, notiek uz labu.

H hehe 30.07.2020

Ja nezināsiet , kā rīkoties ,par jūsu naudu to pateiks citi, kuriem ir vienalga kas un kā , jo redz zvaigznes rāda tā.