www.sudzibas.lv Andris Gehurds Re: Interesējos par Tavu ZIP.lv sludinājumu

Jaunā nokia N8 var būt tava tikai par nieka 40LVL,
tālrunis
ir
orģināls un
bez defektiem, strādā visos tīklos un ir pieejama
latviešu
valoda
tālrunī.
Šāda tipa tālruņi vēl piejami 29 gabali, ja vēlies
iegādāties - raksti
ēpastu! :)
Zemāk dati par...

http://www.zip.lv/show/?i=2276017 ŠO sludinajumu ievietoja Andris Gerhurds :viņš ir krapnieks,kad aizsuta naudu tad pazud,no sakuma raksta muļķības ka telefoni stāv muitā tad nav pieejama banka no kā pārskaitit naudu.

I

J JPG 27.01.2013

Nu jebal, cik dumam jābūt lai sūtītu naudu svešam cilvēkam ???? Ir aitas būs cirpēji!!!

E Elcha 25.04.2013

Un draugiem.lv viņš sadarbojas ar meiteni vārdā Santa Krūmiņa.

P piiks 12.05.2013

Draugiem.lv ar vārdu Edgars piedāvāja no rīta 12.05.2013 Samsung galaxy 4 pa 80 ls

Kristaps Meļķis

Un tādi bija dati!
Iesaku uzmanīties! Un neuzķerties!

R RenataUK 17.07.2013

Un taa arii naudu nedabujaat atpakalj?
Es arii diemzheel iekritu, piedaavaaja meitene no manas pilseetas, kuru paziistu, mums ir neskaitaami daudz kopiigu draugu, vinjia beerns uz rokaam. Taadi nu kroplji dzimst muusu laikos.
Es tagad meeginu ar swedbanku sarunaat, un valsts policijai uzrakstiju veestuliiti.

R RenataUK 17.07.2013

Un taa arii naudu nedabujaat atpakalj?

E Edzukuks 14.08.2013

Ja kādu viņš apkrāpis, tad nevajag gruzīties, bet iet uz policiju un izklāstīt situāciju. Viņam jau bijuši vairāki tiesas spriedumi, bet laikam nepielec. Tādiem vieta ir cietumā. Arī es uzķēros, bet aizgāju uz policiju un tur viņam tika uzsākta kārtējā krimināllietu par krāpšanu. Cik es saprotu apkrāpis viņš ir ļoti daudz, bet spriedumu nemaz tik daudz. Ir jāiet un jāsūdzas!

I Iveta777 29.08.2013

Vini dziivo UK . visa infoo pa e pastu. man ir otra cala ar visi dati .. un UK adrese

F f-17 24.02.2014

Šeit ir sūdzība, kas ir par tiem pašiem cilvēkiem:

A anciks 27.03.2014

Un darbojas viņi joprojām!!!

H Heartland_ 18.07.2014

Ak nē.. Es arī iekritu.. Ko man tagad darīt?

N nomeus 10.09.2014

Pievienojos iekritējiem!
uzlauzis pazīstamas meitenes profilu.

pārskaitīju naudu par tel.

D danila1234 12.09.2014

Ja jūs zinat kur ir šī persona, lūdzu padodiet ziņu. No manis izkrāpa 25eiro un gribēja dabūt 150 par samsung galaxy s5. teica ka esto jātaisa operācija. Mēs varētu viņam arī to operāciju noorganizēt... vnk aaaaa

D Donna332 22.12.2014

no manis izkrapa 113.70 eiro par televizoru.vel gribeja kartes informaciju uzzinat :(