www.sudzibas.lv Andrejs Petrovs KRĀPNIEKS AR LIELU PIEREDZI IEPRIEKS SODITS 3 REIZES !

Andrejs Petrovs - KRĀPNIEKS AR LIELU PIEREDZI IEPRIEKS SODITS 3 REIZES !

ANREJS PETROVS - KRĀPNIEKS AR LIELU PIEREDZI ! IEPRIEKS SODITS 3 REIZES AR BRIVIBAS ATNEMSANU !!!

APNEMAS IZDARIT MEBELES PEC PASUTIJUMA. SANEMA AVANSU 868LS APMERA UN VISS....

PEC MANAS SADARBIBAS AR POLICIJU, SOLIJA ATGRIEZT NAUDU JAU OTRO GADU.

PEC MANAS SADARBIBAS AR RIGAS RAJONAS PROKURATURU, KRIMINALLIETA NOSUTITA UZ TIESU APSUDZIBA PEC KRIMINALLIKUMA 177. PANTA 1. DALAS - KRAPSANA - IZDARIJA SVESAS MANTAS IEGUSANU, LAUNPRATIGI IZMANTOJOT UZTICESANOS UN AR VILTU. (KRAPSANA).

TIESA NOTIEK 8 SEPTEMBRI.

LUDZU, VISIEM KAS IR CIETUSI NO ANDREJA PETROVA IZDARITAS KRAPSANAS, ZVANIET MAN UZ MOBILO

28154400 ES IZDARISU VISU, LAJ ARI JUMS PALIDZET !

MANA UZTICESANA SITAM CILVEKAM - MAKSA MAN VAIRAK PAR 1300 EURO!

MACITIES NO KLUDAM UN NE VIENAM MEISTARAM NEDRIKST UZTICETIES UN IEDOT NAUDU UZPRIEKSU! VIENALGA KO VINI TUR SAKA!
NEKADUS AVANSUS !
MAKSAT TIKAJ PEC IZDARITAS DARBAS UN TIKAJ TAD, KAS JUS APMIERINATI AR REZULTATU !

VISU LABU JUMS!

Datu avots "PADIS"

Andreja Petrova - bilde!

D dilons 25.05.2014

Tik ko jus panaksit? Man ar viens tads izkrapa 5000 ls, tiesajos, tiesa lema par labu man un no paradnieka pensijas saka man maksat jo prejo jau bija parrakstijis uz brniem., bet sogad man tiesu izpilditaja pazinoja ka naudas vairs nebus jo valdiba pieņemusi likumu ka no paradnieka nedrikst atvilkt ja ta ienakumi neparsniedz 320 eiro?? ta luk valsts rupejas par krapniekiem, taka saviem 5000 ls es vel varu pieskaitit tiesas izdevumus, advokata, un privatdetektiva...

Var but jusu gadijuma tas nebija krapsana bet kada lieta kas attiecas uz civilsaitibam. Tad var but ir saprotams. Bet sodien Latvija advokats no advokata stipri atseras. Labs advokats dara savu darbu, otrs tikoj runa un nem naudu...

Mana gadijuma, tas bija kriminals. Tadel, ja mans krapnieks neatdos visu naudu, tad vina laipni gaida vina no Latvijas vasts ciematam uz nakamajiem 3 gadiem! Un laj talak par vinu valst rupejas. -))

Par to ka jus rakstat, ka vins visu paraksija uz berniem. Ja tas bija pec jusu incedenta, tad Tiesa jusu advokatam vajadzeja sniegt prasibu, par to ka vins to speciali izdarija, laj saglabat savu ipasumu. Tada gadijuma, ir likums, kas paredzeja sanemt viso parakstito atpakal! Vienalga caur cik rokam tads ipasums aizgaja!

Sodien juristiem, vajag domat ar galvu un meklet iespejas, bet musie juristi ka politiki, tikaj nem naudu un melo, runa, runa...

Meginasiet atrast kadu vecu advokatu, kas var jums palidzet atrast risinajumu!

Visu labu jums!

Aleks 22.11.2014

я тоже обращался в полицию, но мне сказали что нету состава преступления. Я спросил у инспектора-я тоже могу брать у людей леньги и мне за это ни чего не будет, инспектор сказала что такие законы. я в шоке.или он ей тоже платит)