www.sudzibas.lv Andis Petuhovs KREdīta izsniegšana

Andis Petuhovs - KREdīta izsniegšana

Šis cilvēks kārivāts aizdevējs uz lieliem procentiem aizdod nelielas summas uz vekseļa pamata (summa x 10), nokavēju tad solija, ja atdosu 6xvairāk izsniegt kredītu 2500ls līdz ko atdošu summu. Ieskaitiju un teica ka tajā pašā dienā ienāks kredīts, gaidiju pusotru mēnesi, čakarēja smadzenes tā arī nesagaidiju. Neuzķaraties!!!

J

D Darbonis 10.09.2010

Nu to pāķi ja satikšu uz ielas aizsūtīšu uz slimnīcu, mani šis arī tāpat piečakarēja.

V vika 10.09.2010

sniedz papīrus tiesā.Viņi čaka 55 tādi ir divi "aizdevēji".par savu taisnību jācīnās, nevis jābauro internetā.lai viņus soda, jo pārkāpj likumu.

R rene 11.09.2010

Šito Petuhovu zinu no skolas laikiem Piltenē, sita viņu skolā kā suni, bet laikam vajadzēja vairāk! Mēsls tiešākajā nozīmē, ja vajag kādam varu mammas adresi Piltenē iedot!

R rezēda 14.09.2010

Nezinu, esmu no gan viņa aizņēmusies, gan atdevusi vairākas reizes. Citreiz laikā, citreiz ar kavējumiem. Arī tagad ir viens nenomaksāts parāds, bet visu var ar vinu sarunāt. Protams, ja ilgstoši nemaksā, tad var būt problēmas. Bet ta tacu ir ar jebkuru aizdevēju.
Protams, ka % nav mazi, bet kurš tad liek jums aizņemties? Paši taču uz šādiem noteikumiem piekrītat!
Neesmu Petuhovs un pat ne kāda viņa paziņa, bet šoreiz gribas aizstāvēt.

R Rita Biksāne 22.11.2017

Kur to cilvēku andri var satikt

S Solvita 16.09.2010

Esmu ņēmusi aizdevumus no viņa vairākkārt, un vienmēr viss ir bijis kārtībā. Man ieteica viņu kā aizdevēju vairakas paziņas, un arī viņiem viss ir bijis kārtībā. Pie viņa kredītu var saņemt tiešām ātri, bez kaut kādas birokrātijas. Raksta iesniedzējam vajadzētu pašam apzināties, vai saistības tika izpildītas laicīgi un pilnā apjomā. Varu ieteikt viņu kā aizdevēju.

O OlgaStraume 16.09.2010

Es arī esmu ņēmusi aizdevumu pie šī cilvēka un viss ir kārtībā. Jā, procenti palieli, bet tā jau ir katra paša darīšana, vai piekrist šiem procentiem. Pie kam ar varu neviens naudu neliek aiznemties. Arī kā cilvēks viņš ir ļoti patīkams, pretīmnākošs. Ja kavē aizdevuma atgriešanu, ar viņu visu var sarunāt. Nezinu, kurš tur sauca viņu par pāķi, bet varu pateikt, ka vinš ir ļoti izglītots, laipns. Prieks par tādu jaunatni, kura spēj radīt bagātību, nevis deldēt kurpes pa ielām. Arī varu ieteikt viņu kā aizdevēju.

I Ilgvars 16.09.2010

Andis Gailītis.

J Jurijs 16.09.2010

Puika diezgan turīgs, naudu pelnīt māk. Pats 3 reiz nemu pie vina. Man ari viss OK! Sanemu, atdevu un nemu atkal. Vismaz atri var dabut aizdevumu. Paskatieties lursofta vina uznemumus- vērtība miljonos. Satiekot vinu jus sapratisiet kaa to var dabut gatavu. Esmu tikai par!!!

E es 16.09.2010

man arii bija darishana ar Andi Petuhovu, ists auglotajs nekas vairaak, bet arii gudrs velns ir, zina likumus utt, bet speeju nolikt vinju uz lapstinam liekot faktus priekshaa.tiesaa par vinju ir ui ui ui cik lietas jau.jaa paliidz iistaa briidii, bet noteikumi ir nezheliigi.

A Andrejs 16.09.2010

Paskatijos intereses pec tiesas.lv, nevienu lietu pret vinu neatradu, visaas lietaas vins kaa Prasitajs... bet par lursoftu, tas gan. Džekiņš diezgan turīgs. Kruta. Pats gan kredītus nenemu. Bet mans viedoklis ir tads, ka aiznemejam nauda ir jaatdod, tad problemas nevar but, ir tacu ligums galu gala. Un logiski, ka tiem, kas aiznemusies, negribas atdot. Ar komentariem gan te neskopojas, ja vins tik apkerigs, tad varetu jau seit no daziem pietiesat miljonus par moralo kaitejumu... jaaiesaka shim, un japanem procenti...

K keks 23.09.2010

Lieta tada ka ari esmu pie vina nemis nelielas summas uz lielajiem procentiem, ari ir kavetas dienas bijusas, samaksaaju kadu 5-10 pa virsu un ok.
Bet raksta autors runa par tam vina solitajam lielakajam summaam!
Tur gan ir problema, tikai nezinu kamdel vins sola tas lielas summas, ja vins vinas nedod!
Vai kads ir nemis no Anda vismaz tukstoti?

K kurmis 23.09.2010

Esmu nemis vienreiz 200 eur otrreiz 350 eur. Menesi atpakal panemu 1700 Ls. Uz lielo summu procenti nebija lieli. Man pagaidam ar vinu viss kartiba. Tas gan ka vins baigi skatas kam dod aizdevumu. Mes kadu stundu ofisa runajamies un tikai tad vins izlema aizdot naudu. Starp citu man ari bija kavejumi bet visu vareja sarunat un tiesa mani nelika.

V Vlad 06.11.2010

Gribetos ari pie vina aiznemties.Kak var ar vinu sazinaties?

L Laime 07.12.2010

Nevienu tagad neaizstāvēšu, bet zinu, ka šis cilveks strādā godīgi.
Ja nevari atdot laikā, tad pats vien esi vainīgs. Neviens nav ieinteresēts iedot savu naudu un atpakaļ nedabūt neko!

A Aleksejs 03.01.2011

Labs vecis! Dažreiz esmu ņēmis kredītu no viņa - bez problēmam!

B Bosiks 16.01.2011

Es ar to chali zinu no piltenes laikiem:)varu pateikt tik to kad baigais mikstais bija un sudus ar mums nevarija, bet tie klusie udeni ir tie dzilakie:)

E Eseseseseseseses 16.01.2011

Izskataas, ka no sii cilveeka aiznemas vairaak kaa no Latvijas Bankas...Un visi klienti so lapu lasa un komentaarus raksta...

A AIVARS 30.09.2011

neticiet Petuhovam esmu adevis visu aizdevumu laika tacu no manis pieprasa 5000eu tiesas izpilditaji varbut kadam ari sada problema un var atsaukties lai kopigi sniegtu liecibas policija mans t 26910468

I irena 03.10.2011

Man ar viņš kādreiz aizdeva, liekas 2004. vai 2005.g., vairs neatceros nelielu summu, apmēram 30 vai 40 latus, laicīgi atdevu, bet pēc vairākiem gadiem pienāca vekselis par 1500.Patreiz viņam iztiesā lietu Ventspils tiesa, kurā ir daudz cietušo...

V Valeria Moreva 15.08.2018

Vai arJums var sazinaties ludzu. Ari nevaram neko pieradit tiesas.

I irena 03.10.2011

Tie kas saka, ka nav bijušas problēmas...gan paies kāds laiciņš un pienāks mistisks vekselis...