Andelemandele.lv - Slikts serviss

Nesaprotu andelesmandeles pasākumu jēgu, tik pat labi aiziet uz humpalām un nopirkt tadas pašas drēbes, vismaz administrācija varetu kaut cik pasekot līdzi, ko pārdot, nevis drēbes ar caurumiem par kosmisku cenu, arī nesaprotu andelesmandeles mājaslapas administrācijas jēgu, uz manu vēstuli neatbild nedēļām ilgi, kad uzrakstu pašai administratorei, ari netiek sniegta atbilde un par krāpnieku mājaslapā netiek ziņots, lai gan atsauksme uzrakstīta!

AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 05.12.2018

Cien. Neapmierinātaa2 un citi portāla AndeleMandele lietotāji!

AndeleMandele pasākumi paredzēti, lai dažas reizes gadā savestu kopā portāla pircējus un pārdevējus. Pircējiem piedāvājam iespēju klātienē apskatīt Pērles. Tieši klātienē precīzi var izvērtēt noskatītās preces stāvokli. No mūsu puses gan fiziski nav iespējams izvērtēt katras lietas vai drēbes stāvokli, ka tiek atvest tirdzniecībai. :) Par preces stāvokli un cenu atbild katrs pārdevējs atsevišķi.

Ja esi sazinājusies ar mums portālā, tad noteikti esam atbildējuši. Atbilde tiek sniegta 48 stundu laikā (izņemot, ja pa vidu ir brīvdienas vai svētki). Atbilde tiek nosūtīta uz lietotāja profilā reģistrēto e-pastu.
Diemžēl, no mums neatkarīgu iemeslu dēļ, dažkārt mūsu atbildes nonāk pie mēstulēm. Šajā gadījumā varam ieteikt uzturēt kārtību savā e-pastā un cītīgāk to pārbaudīt. Rekomendējam pie filtriem norādīt, ka e-pasti no portāla andelemandele.lv nav mēstules.

andelemandele.lv ir sludinājumu izvietošanas platforma. Portāls nav finanšu operāciju starpnieks pārdošanas/pirkšanas darījumiem. Reālais pirkšanas/pārdošanas darījums norisinās starp tiešo pircēju un pārdevēju, abām pusēm savstarpēji vienojoties par ērtāko preces piegādes un apmaksas veidu.

Ja pircējs ir saskāries ar krāpšanu, tad, protams, lai palīdzētu citiem portāla lietotājiem "neuzķerties" uz negodprātīgu pārdevēja/pircēja darbību, nepieciešams pievienot atsauksmi. Tomēr vēlamies paskaidrot, ka atsauksme nekādā ziņā nav ziņojums administrācijai.

Ja ir notikusi krāpšana, obligāti nepieciešams vērsties pēc palīdzības tiesībsargājošās institūcijās.

Novēlam, lai turpmākā andele sagādā tikai patīkamas emocijas!

AndeleMandele administrācija