www.sudzibas.lv Andelemandele.lv Portāla lietotājs apkrāpts lielas summas apmērā, bet administrācija neliekas ne zinis

Andelemandele.lv - Portāla lietotājs apkrāpts lielas summas apmērā, bet administrācija neliekas ne zinis

Pirms dažām dienām tiku apkrāpta šajā portālā, pārskaitīju meitenei naudu par virsjaku , kura izmaksāja 100eur
Pec naudas saņemšanas, pārdevēja nozuda, jau 3 dienas nav nekādu ziņu. Saprotams , ka kārtèjā krāpniece, par kuru nu jau atrodamas sūdzības arī mājaslapas forumā. Šīs pārdevējas profilā norādīts, ka par šo personu iesniegtās sūdzības un administrācija tās izskata. Protams, pati arī nosūtīju divas sūdzības- vienu, par pašu faktu, ka esmu apkrāpta , visu viņas kontaktinformaciju un kā rīkoties tālāk ,otru- par to, kāpēc administrācija nekādi nereaģē, nedod nekādu ziņu, ka portāla lietotājs ir ticis apkrāpts par tādu summu.
Joprojām līdz šim laikam nav dota nekāda ziņa. Liela vilšanās par portāla administrāciju un vienaldzību . Pirmdien dodos uz policiju rakstīt iesniegumu par krāpnieci, labprāt arī uzrakstītu iesniegumu par andelemandele, ka šis ir portāls, kurā jebkurš var apkrāpt cilvēkus uz lielām naudas summām un administrācija to ļauj darīt, nedarot neko lietas labā un ignorējot sūdzības, ļaujot krāpties tàlāk.

Atbilde no AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 11.01.2019

Dārgā, Kristiaaana!
Atbilde darba dienā var tikt sagatavota 24 stundu laikā, brīvdienās/svētku dienās - 48 stundu laikā.
Esam nosūtījuši Tev atbildes uz e-pastu, kuru esi norādījusi saziņai savā profilā.

AndeleMandele administrācija

K

K Kristiaaana 11.01.2019

Paldies, administrācija deva ziņu

really? 12.01.2019

Lietotu jaku pa 100eur? Pratinj nac majas :D

E [email protected] 23.05.2019

Es arītiku apkrāpts, no 21.05 2019 ziņoju administrācijai - vēljoprojām nav saņemta atbilde. Gaidu administrācija rīcību - ziņošu kā veicās.

AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 27.06.2019

Ja esi nosūtījis mums ziņu, mēs noteikti esam atbildējuši. Iespējams mūsu atbilde ir nonākusi surogātpasta mapē.

A annnevanne 03.05.2020

interesants portals ziņoju viņiem par krapnieci, nobloķeja mani?!:)) bet krapnieces sludinajums staveja vel nedeļu , kaut manta skaitijas jau pardota?!