www.sudzibas.lv Andelemandele.lv Krapšana klaja zagšana

Andelemandele.lv - Krapšana klaja zagšana

Iespējams tik Latvija, andele mandele pirkšanas, pārdošanas portāls mani bloķēja nebrīdinot un piesavinājas visus manus iemaksātos līdzekļus, kā iemeslu minot manu privātu saraksti ar citu pārdevēju? !:) ) kas par to būtu Sakams paterēju tiesību aizstāvjiem? Vel interesants fakts visus pakalpojumus andelei mandelei var apmaksat tik ar karti vai telefonu:) gudri neparadas maksājuma uzdevums ka esi ko šiem maksājis te jau darbs vidam.. Tad jau ar banka var bloķēt manu kontu un piesavinātājs visu naudu, ka iemeslu minot manu privātu saraksti? :) )

03.05.2020

A annnevanne 03.05.2020

Interesanti palasiju citas sudzibas, vairak ir pretenziju pret portala nelikumigam darbibam, ne par tirgotajiem pircejiem viela pardomām?

A annnevanne 03.05.2020

Jauzraksta tiesibsargam, vai divu personu privata sArakste var but par iemeslu bloķesanai andele mandele, un vai viņi drikst pieSavinaties uz šada pAmata iemaksatos lidzekļus? Publicešu tiesibsarga atbildi, andele mandele, neaizmirstat ka dzivojam tiesika valsti un strIdus izšķir tiesa, un ja kadai personai ar kas nepatik ko uzrakstu viņa var versties policija, vai bloķet saraksti, saja gadijuma viņa apKrapa mani, un iznak ka esmu sodita, apkrapta ar no jusu puses..

AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 04.05.2020

Lietotājs nav sevi identificējis tādēļ nevaram to komentēt, bet iemesls noteikti nav tik vienkāršs kā tiek aprakstīs. Lietotāju bloķēšana notiek ārkārtīgi reti un ne jau par nevainīgām privātām sarakstēm. ;)

K kukulītis 2021 16.04.2022

Lietotāju bloķēšana notiek ārkārtīgi reti-ko var melot! cilvēki tiek izspiegoti dienu un nakti,informāciju profilā un sludinājyumus labo bez lietotāja atļaujas un piekrišanas,un ja atļaujas uzdot kaut 1 jautājumu,nobloķē uz mēnesi,kā mēnesis paiet,atkal nobloķē-,kāds uzskata,ka tas ir normāli?