AtrisinātaAndelemandele.lv - Krāpšana

Diemžēl ļoti nepatīkama pieredze. Pieteicos piedāvājumam 10.06. andelemandele.lv un samaksāju uzreiz sestdienā 10.06. Nosūtīju maksājuma uzdevumu kā pierādījumu veiktajam maksājumam. Pārdevēja vēlējās sagaidīt naudu, lai tad izsūtītu preci pirmdienā 12.06. Pajautāju, kad būs. Solīja, ka izsūtīs 13.06. Tālāk sākās kaut kas dīvains… Nekāda saziņa nenotika, tādēļ atkal apvaicājos, kas notiek ar sūtījumu. Nesaņēmu atbildes un tiku ignorēta. Tad tika izdzēsta pirkuma sarakste (it kā netīšām). Uzsāku saziņu 15.06. privātajā sarakstē, kur saruna sāka risināties tikai tad, kad pieminēju policiju. Sāka taisnoties… Sūtīšot rītdien 16.06. It kā nestrādājis divreiz pakomāts (es noskaidroju Omnivā, ka viss bija labi). Nezvanīja, nebrīdināja. Sākām sarunu, ka ir taču arī Pasta stacijas pakalpojumi. Traģikomiski, bet viņai pazudis/nav mans tālr.nr. Kā tad vispār kaut ko var nosūtīt?! Sāku prasīt atpakaļ samaksāto naudu, bet saņēmu nelaipnu atteikumu. Atkal sākās solīšana, ka rīt… Apnika. Uzrakstīju andelemandele administrācijai. Arī pārējiem zināšanai, ka andelemandele nav diezin ko atsaucīga šādās situācijās, jo laikam nav atbildīga. Tad vērsos policijā, kur iepazīstināju policijas darbiniekus ar šo situāciju (ar visiem materiāliem, pilnu saraksti, kā arī man vēl bija viena ierakstīta telefonsaruna). “Viss skaidrs”, tā pateica policijā… Klasisks krāpšanas gājiens. Jā, riskēju, veicot priekšapmaksu. Vienīgais, kā man varēja palīdzēt, ka policijas inspektore pielika viņai “melno piezīmi” Šengenas zonā (un ja vēl kādam/-ai ir problēma ar viņu, lūdzu Jūs vērsties policijā). Izrādās, ka tikai tiesā šādu situāciju risina (un ļoti iespējams, ka šo labi apzinās, jo provokatīvi ņirgājas par manu domu iet uz policiju). Nepatīkami, ka cilvēks nevar atsūtīt preci, par ko turklāt ir samaksāts. Ja es nebūtu prasījusi pēc pirkuma izsūtīšanas, kad tad jaunkundze sadūšotos sūtīt (ja vispār…)?!?! Tad vēl pazuda tālr.nr. u.c. citi brīnumi. Saņemt naudu visiem patīk, protams…Soma beigās atnāca, bet nevis balta, kā bija sludinājumā, bet pelēkā krāsā… Un tagad viņa steidzami atkal pārdod balto somu. Kopumā komunikācijas stils ir nelaipns, pat rupjš, kā arī melo. Kā pircēja tiku apvainota par to, ka interesējos, kur ir mans pirkums & ka uzstāju, lai pirkuma norise ir godīga un laicīga. Iesaku izvairīties no šī cilvēka, bet, ja nu tiešām kaut ko pērkat, tad esiet uzmanīgi. Internetā ir jau atrodamas citas sūdzības.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ZaneZZZ 20.06.2017

Situācija pārrunājot atrisinājās.

Z

AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 05.12.2018

Cien. ZaneZZZ un citi :)
Mums gaužām nepatīkami , ka andelemandele.lv portālu izmanto negodprātīgas personas. Iepirkšanās internetā ir ērta un ātra, bet nedrīkst aizmirst, ka katra darījuma pamatā ir pircējs ar kritisko domāšanu.

Iegādājoties preces internetā no privātpersonām nepieciešams ievērot dažu nozīmīgus pamatprincipus.
- Iespēju robežās darījums ir jāveic klātienē.
- Ja pircējs izvēlas preci saņemt ar sūtīšanu, nepieciešams pārbaudīt sava pārdevēja pieejamos datus, piemēram, Google, Sūdzības.lv u.c.
- Jāizvērtē darījuma partnera atsauksmes portālā pirms darījuma slēgšanas.
- Ja portāla lietotāja profils ir tikko reģistrēts, rekomendējam ievērot īpašu piesardzību.
- Lai pārliecinātos par preces stāvokli, iesakām pieprasīt papildus bildes. Iespējams, ka šādi atklāsies, ka preces stāvoklis vai krāsa nav tāda kā vēlētos. Pieprasot bildes var arī pārliecināties, ka pārdevējam konkrētā prece ir un bildes nav iegūtas no interneta.
- Ja preces cena ir ļoti zema, pastāv iespēja, ka tā ir krāpšana un šādus darījumus ir jāveic pārdomāti, piemēram klātienē.
- Ja rodas šaubas par darījuma drošību, iesakām atteikties no to.

Portāla administrācija neuzņemas un nevar uzņemties atbildību par trešo personu rīcību. Portāls nenes nekādu atbildību par lietotāju saistībām ar trešajām personām, lietotāju publicēto informāciju un sludinājumos publicētajām precēm.
Lai arī izklausās bezpersoniski, bet arī mēs esam tikai cilvēki un nevar pircēja vietā doties risināt problēmu pie pārdevēja un otrādi.

AndeleMandele administrācija