Andelē Mandelē - Krapšana

Krāpniece, uzdarbojas Anndele Mandele, krāpjas sludinājumā norādot nepatiesu informāciju, sludinājuma raksta prece lieliska stāvoklī, antīka, maksājusi 200 eiro utt, bet reāli kad nopērkat izrādas figūra ar defektiem nolauztas detaļas, un ir prasts plastmasas suvenīrs, : ( (protams kad uzrakstīju ka gribu viņai atgriezt preci un saņemt atpakaļ naudu, atteica, un Saka rakstit muļķības. Skat foto. Ko var darīt šādā gadījumā? Foto profils, viņas sludinājums, ka ar atbilde uz manu vēstuli kad vēlējos atgriezt preci un atgūt naudu.

V

Krāpšana

Cilvēki esiet modri Andele mandele, kur tirgojas, Negodīga pārdevēja ieliek sludinājumu ka prece lieliskā stavoklī , bet noperkot izrādas ka prece ar lieliem defektiem. Mans gadijums nopirku figūru kuru saņemot atklājas ka nolauztas detaļas. Piedāvāju viņai lai savāķ figūru un atgriež naudu , saka man rakstīt muļķibas ja nepatikot lai es tirgojot tālak un pardodot dargāk utt:)) Naudu atgriezt Anna Kociņa ateicās , ko šadā gadijumā var darīt?

V vannna 01.03.2020

blondines cieniga atbilde foto viss redzams , bet pati anna nemaz nemanija ka velnam nolauzti ragi!?:))

V vannna 01.03.2020

Jautajums jums cik melus jūs varat atrast sludinājuma?

V vannna 01.03.2020

Džozefine pat jebkura izsolē tu vari neņemt preci kaut esi to nosolijis un neapmierina kvalitate un tur preces 100 utt gadu vecas.

V vannna 01.03.2020

Anna specīgi mīnuso:)) ?, tada Annas prat izskatas figūra lieliskā stāvoklī.

H Helmuts Lauris 02.03.2020

Kurš tev ļāva ielikt bildi ar bērnu? Tu sūdzības sniedzēja... Gribētos tev ar to figūru...

4 49cent 03.03.2020

Vajadzēja satikties

Labdien!
Uz ļaunu ar ļaunu parasti neatbildu, BET šajā gadījumā Jūs esat krietni pāršāvusi pār strīpu!
Izklāstīšu situāciju no savas puses, un priežat nu paši..
Publikācijā pārdošanas portālā andelemandele.lv ieraudzīju sludinājumu, ka pārdod globusu, tākā manam bērnam interesē valstis, izlēmu šo globusu iegādāties, sakontaktēju ar pārdevēju, norunājām tikšanos - aizbraucu pakaļ, jo atbalstu tikai klātienes darījumus.. Globusu iegādājos, atvedu mājās, bet tas nestrādāja,kā lampa, kā bija solījusi "pārdevēja" (pēdiņās, jo aiz šī profila visticamāk patiesībā slēpjas vīrietis, jo visa komunikācija ārpus interneta vides notika tieši ar vīrieti..). Neko par to neteicu, jo bērnam globuss tā vai tā patika, un neredzēju iemeslu celt kādu drāmu, novērtēju darījumu pozitīvi, un gadījumu vairāk uzskatīju, kā mācību sev nākamreiz pirms iegādes preci pārbaudīt..
Pagāja laiks, un šī "pārdevēja" ar mani sazinājās, un apgalvoja, ka vēlas iegādāties manā publikācijā redzamo figūru statueti, pirms darījuma veikšanas, teicu, ka par pašu figūru neko diži daudz nezinu, pirku to Venēcijā ielas krāmu tirdziņā,un pārdevu tālāk to tieši tādu, kādu biju iegādājusies pati..,manās mājās tā kalpoja, kā interjera objekts, un godīgi sakot, nebīju pamanījusi, ka figūrai ir noplīsuši kādi nelieli radziņi..Katrā ziņā, ja arī to būtu pamanījusi, priekš manis tas būtu tīrais nieks. Savas personīgās mantas, kā privātpersona varu pārdot kādas vien vēlos, un kaut pa tūkstoti, ja vien kādam šāda komiska avantūra liktos interesanta..
"Pārdevējai" šo konkrēto figūru, tērējot savu laiku, un laužot automašīnu, pa drausmīgi izdangātu, bedrainu ceļu viņas ērtību labad pievedu pie pašām mājas durvīm un nodevu rokās.. "Pārdevēja'' sastaptais vīrietis, šo figūru paņēma uz aiznesa, pat paldies nepasakot par piegādi. Domāju, cilvēki visādu, šķīrāmies ar smaidu.. Pagāja dienas, un ''pārdevēja'', man atsūtīja vēstuli pārdošanas portālā andelemandele ar jautājumu, vai radziņus, tai esmu nolauzusi es pati? Protams, atbildēju godīgi, ka neko par šādu radziņu esamību nezinu, un pārdevu to tieši tādu kā iegādājos pati tirdziņā.. Tā vietā, lai pārdevēja cilvēcīgi, palūgtu veikt atgriešanas darījumu, apgalvojot ka ar pirkumu nav apnierināta.., tā metās man virsū ar cieņu un godu aizskarošiem apvainojumiem, draudot nolādēt manu ģimeni un manus bērnus, teica, ka caur fotogrāfiju uzlikšot man lāstus, draudēja, lai esmu uzmanīga, ka viss ļaunākais man vēl priekšā, izteica draudus manam mazajam attēlā redzamajam bērnam, un izteica draudus vaicājot par konkrētas personas pazīšanu.. Tas vēl nav viss, šī persona, atļaušos teikt ar garīga rakstura traucējumiem, neliek mierā mūsu auklīti, no kuras telefona tika veikta komunikācija telefoniski, ar mistiskiem zvaniem naktī.
Un šis viss tā vietā, lai cilvēcīgi palūgtu veikt atgriešanas darījumu, un atdotu atpakaļ manu figūriņu, pretī saņemot savu samaksāto naudu.
Diemžēl šis jau ir aizgājis pa tālu, nedomāju, ka šāda neliela pārdošanas darījuma dēļ man būs jātērē savs laiks, lai dotos uz policiju rakstītu iesniegumu par cieņas un goda aizskaršanu publiskā telpā, jo uzskatu ka mani skaļi saukt par "krāpnieci" ir gaužām aplami, visu darīju pēc labākas sirdsapziņas, kam par apstiprinājumu ir rakstveida komunikācija, uzrakstīšu iesniegumu arī par draudu izteikšanu man un maniem bērniem, arī pārpublicējot manu un mana bērna fotogrāfiju raksta autore ir pārkāpusi jebkādas ētikas normas!
Ko, lai saka.., noteikti pārdomāšu arī savas aktivitātes pārdošanas portālā, jo mans dzīves laiks tomēr man ir svarīgs, labprātāk to pavadītu ar saviem bērniem, nekā risinātu problēmas ar šādu psihiski nelīdzsvarotu personu. Bet savu vārdu zaimot neļaušu!
Ar cieņu,
Anna

AkisE 04.03.2020

Ļoti sakarīga atbilde. Jebkurai sūdzībai tomēr jābūt adekvātai.

Saivii 04.03.2020

Slimais cilveeks, uz Tvaika ielu !

R RXX 04.03.2020

Kāpēc publiski pieejama attēla, kuru JŪS PATI esat ievietojusi internetā, pārpublicēšana ir pārkāpums?

V vannna 06.03.2020

:)) ANUŠKA VAI TAI FIGŪRAI PA 124,95 EIRO KO TU IELIKI KA PARAUGU IR KAUT MAZĀKA LIDZIBA AR TO KO PARDEVI MAN?:))) UN TU TAK SAVA SLUDINAJUMA RAKSTI KA SAVU PIRKI PA 200 EIRO!?:))

V vienpadsmitdivpadsmit 04.03.2020

Personas adekvātumu vērtējat paši..

V vienpadsmitdivpadsmit 04.03.2020

Nevienu nevēlos aizvainot, bet cilvēks pie pilna prāta šādus tekstus neraksta!

Saivii 04.03.2020

Ja jau taada taalredze un gaishregje, vai nevareeja shito figuurinju paredzeet bez ragiem? :D smiekli naak, bet ja nopietni, labaak zinjot policijaa par shaadiem tekstiem- tie jau ir draudi ...

V vannna 05.03.2020

:)) ta ir dziedniecība no ataluma.

V vannna 05.03.2020

INTERESANTA PARDEVEJA , TIRGO NO AUKLITES TELEFONA:))?!

V vannna 05.03.2020

piedod anuška ka savos 85 gados nenoskreju leja no 9 stava lai saņemtu figuru personigi:)) kuru tu solijies atvest pulksten 18 bet atvedi 20 :30.

V vannna 05.03.2020

godigas anas ar šizofreniju slimas annas viltus profili draugos lv

V vienpadsmitdivpadsmit 06.03.2020

Labdien!
Līdz šim sevi neuzskatīju par tik svarīgu, lai kāds man pievērstu tik daudz uzmanības publiskā telpā. Paldies par veltīto laiku.
Raksta autoram ieteiktu izlasīt kaut vienu grāmatu, un tiekties uz harmoniju un mieru dzīvē, nevis lādātu un apsaukātu 3 mazu bērnu mammu krāpnieku forumā. Kā jau mums visiem zināms, viss dzīvē nāk atpakaļ, un skataties, ka visas Jūsu ļaunās domas, un vēlējumi nepagriežas pret Jums pašu.
Pēc konteksta spriežot Jums tiešām ir ļoti garlaicīga dzīve, lai atvieglotu manis meklējumus, droši varu teikt, ka jau vairākus gadus portālā "draugiem.lv " reģistrēta neesmu, ja vēlaties analizēt vienādvārdu daudzveidību, varat meklētājā pameklēt kādu "Jāni Bērziņu", un paanalizēt cik tad daudz vienam cilvēkam ir viltus profili.. Vai Jums šis viss neliekas smieklīgi?
Man godīgi sakot likās, līdz brīdim kamēr nesākāt terorizēt mūsu ģimenes auklīti, ar draudiem un zvaniem naktīs, arī šorīt viņa atsūtīja ekrānuzņēmumu ar Jūsu ziņu ,ko no Jums saņēma. Vai Jums nešķiet, ka krietni pārkāpjat jebkādas ētikas normas?
Atceros no skolas laikiem, klasē mācījās kāds garīgi atpalicis puisīts, viņam bieži bija tieksme aizskart un bakstīt citus skolas biedrus, un skolotāja mums jau to laik iemācīja, ka pret garīgi slimiem cilvēkiem jāizturas ar cieņu un mieru, neņemot vērā nekādas provukācijas. Šajā gadījumā, cenšos praktizēt šo pašu modeli, ja tas tiek vērsts pret mani, bet šajā gadījumā, Jūs jau aizskarat trešās personas, kurām ar mūsu savstarpējo komunikāciju nav nekāda sakara.. Pie kā ir vainīga mūsu ģimenes auklīte, kura pirkuma brīdī bija atbraukusi līdzi? Pie kā ir vainīgi mani bērni, ka vēlat tiem nāvi un lāstus ?
Mīļā miera labad, parasti uz konfliktsituācijām pieveru acis, lai tik atrastu veidu, kā šos konfliktus varētu apiet.. Bet šeit izskatās, ka tiešām bez policijas piesaistīšanas, un šīs situācijas atspulguļojuma mēdijos, lai brīdinātu citus pircējus un pārdevējus neiztiksim. Visas Jūsu atsūtītās draudu un lāstu pilnās ziņas, esmu saglabājusi, lai jau nākamnedēļ līdz, ko atgriezīšos Latvijā risinātu mūsu valsts likumdošanas ietvaros. Arī Latvijas mobilajam telefonam esam uzrakstījuši iesniegumu, noskaidrosim, uz kā vārda reģistrēti telefona numuri no kuriem sūtat šīs muļķības, un tad jau par sevi vēl noteikti dzirdēsiet..

Kā arī vēlos publiski izteikt lielu paldies portāla "andelemandele" administratoriem, par tik operatīvu iesaisti un šīs personas dzēšanu no portāla, lai izolētu no saskarsmes ar vēl kādu..

Ar cieņu,
Anna