www.sudzibas.lv ance slikts servis

ance - slikts servis

labvakar man mamma ir invalide un dzivo ances pagasta ventspils novada. mamma saslima ar kajam nevareja paiet un vienu bridi kkur nokrita un stipri ssita kaju un pec laika izsauca pagasta felseri editi kalmani kas neko citu nenozimeja ka smeres kas neko nepalidzeja un tagad mammu aizveda uz slimnicu ar arejo kaula luzumu un gangrenu kaja. ko man darit lai si persona kas sevi deve par arstu sanem sodu par savu nekompitenci! mans nr 23999163 epasts [slēpt]@gmail.com

C Celiniece 16.04.2019

Neko neizlasīju par meitas lomu mātes invalīdes aprūpē. No kritiena un lūzuma līdz gangrenai ir tāls ceļš ejams. Izlasīju novēlotu palīdzību, kas patraucēja meitas mieru.

S Sarmite J. 17.04.2019

1kārt profils nav meitas bet gan vedeklas. Otrkārt invaliditāte ir nozīmēta citu iemeslu dēļ nevis kāju. Sieviete kā- feldšere atļāvās par daudz, aizmirstot savu amatu. Māte tiika aprūpēta un pieskatīta. Šo stāstu rakstija dēls.

C critical thinker 16.04.2019

feldšeris ir feldšeris, ārsts ir ārsts

S Sarmite J. 17.04.2019

Bet ja izsaucot ārstu atvrauc feldšeris un atļaujas vairāk ka klikums to ļauj novedot cilvēku līdz tādai stadijai. Bezatbildība un pārākā visatļautība par ko ir jānes atbildību. Jo pacienti nav gaļas gabali.

R RXX 17.04.2019

Bezatbildība? Cik mēnešus vai gadus Jūs noskatījāties, ka paliek sliktāk, bet neko nedarījāt? Dievin tētin, kā viduslaikos. Ja tas, kā ārstējošā persona ārstė, Jums nepalīdz, ir jāmeklē cits ārsts! Vai arī mamma patiesībā bija pansionātā, neviens ciemos nebrauca un tāpēc nezināja?

Gadus? Apsurds.
Vīra māte bija slimnīcā ar sāpēm kājās, viņa dzivo mājās ar vīra tēvu. Viņa pārvietojās ar staiguli. Nesen viņa nokrita, izsaucot ārstu ieradās šī feldčere izrakstija smērītes un sakot ka vis kārtībā. Māte pansionātā nedzīvo varbūt jūs spējat iebāzt vecākus pansionātā. Daži cilvēki komentē. Taču parādijās pušum skurš palielinājās ieradās šī pati feldčere.. Taču ka dlabāk nekļuva māte tika nogādāta slimnīcā kur atklāja ka kritiena rezultātā ir lūzums un sākusies gangrēna. Un šī felčere var iet par sētnieci tur vismaz nespēlēzies ar cilvēku dzīvībām. Mana vīra māte ir dzīvs cilvēks nevis beigts gaļas gabals morgā uz kura veikt eksperimentus. Vezatbildība vis tiešākā mērā. Zināšanu trūkums neatbrīvo no atbildības. Ja tu nefiltrē savu rīcību tad neapņenies izrakstīt smēres. Šī pati persona Ances aptiekā strāda par farmaceitu, kad laukos bijām ar mazo viņam bija 1 gadiņš. Viņam sākās spēcīgs klepus un šī persona aflubin pilienu vietā iesmērēja vīram aflubin sīrupu kurš ir no 2 gadu vecuma. Plus vel nepajautājot vai bērnam nav alerģija. Un jā mūsu dēls ir alerģisks. Nakamajā dienā bērnu nogādājām Rīgā slimnīcā. Izskatās šis lauku miests ir nolemts iznīcībai ar šo sievieti kura atļaujas vairāk kā izglītība ļauj.