www.sudzibas.lv Anatolijs Uzmanību! Krāpnieks Nekustamo Īpašumu tirgū! 22175472

Anatolijs - Uzmanību! Krāpnieks Nekustamo Īpašumu tirgū! 22175472

Uzmanību!
Krāpnieks Nekustamo Īpašumu tirgū!
ANATOLIJS
TEL. 22175472
Neiesaku veikt jebkāda veida sadarbību ar šo personu, jo ir novērojama krāpnieciska rīcība Nekustamo Īpašumu tirgū, tādējādi veidojot negodīgu konkurenci un sava veida krāpnieciskās mahinācijas!
Tiek apvārdoti dzīvokļu Īpašnieki, tiek ņemta visa veida informācija no interneta neizvērtējot un nenoskaidrojot to patiesumu un piederību!
Esiet uzmanīgi.

G

1 111 13.04.2011

tas gadījumā nav tāds čalīts tumšiem matiem, tetovētām rokām, ap 25.g.v?

R ritvars 14.04.2011

Anatolijs Villers? Čigāns Zirgu zaglis! Foršais Māklers! aptīrīs un iesmērēs savu vecmāmiņu uz īri!

K Karina 18.04.2011

:) kamer bus aitas, tikmer bus cirpeji :) mazie pelekie lautinj :)

E Edgars 24.04.2011

Pilnigais absurds! Anatolijs ir labs professionals, kompitents un atbildigs cilveks! Izdarija mums lielisko darbu musu dzivoklja pardoshana ! Esmu parliecinats ka shi sudziba ir skaudīga konkurenta ljaunais iemesls un ne kas vairak !

L Lada 27.04.2011

Очень печально, что на этом сайте может быть размещена не просто недостоверная информация, порочащая честного и добросовестного человека, по сути это клевета! Знаю Анатолия как честного, профессионального маклера.Он помог мне решить мою непростую жилищную проблему. Всё было сделано быстро, профессионально и в соответствии с законодательством ЛР! Рекомендовала этого специалиста многим своим знакомым. Все довольны его услугами. А подобные клеветнические обвинения скорее всего и принадлежат "мошенникам по продаже недвижимости". РАЗМЕЩЕНИЕ ПОДОБНОЙ НЕДОСТОВЕРНОЙ ИНФОРМАЦИИ, К СОЖАЛЕНИЮ, ПОДРЫВАЕТ ДОВЕРИЕ К ЭТОМУ САЙТУ

A Anolds 27.04.2011

Šeit taču ir 20 sūdzības ar tādu pašu saturu!!!))

о Олег 29.04.2011

Tā ir taisnība ka visi toļiki māk braukt ar traktoru?

T ToОлег 29.04.2011

Nav taisnība, viena daļa toļiku savā dzīves laikā ir tik vien iemācījušies, kā urbināt degunu.

R ritvars 29.04.2011

zinat sita purni. Kad nokert sita krapnieka būs slikti! usmanies!!!

S Sabina 06.05.2011

Anatolijs, par kuru iet runa, ir labs professionals kurš teicami un ar labu takta sajutu dara savu darbu.

J Jurijs72 08.10.2014

Отличный специалист по недвижимости, помог быстро найти недвижимость в центре Риги, по приемлемой цене! Огромное спасибо!

A Arvils777 25.01.2015

Anatolijs Villers lūk arī vińa pēdējie photo atrasti ... Krievu un Lietuviešu mafijas vadońa dēlińš !
Starptautiska organizācija