www.sudzibas.lv Amway Cilvēku maldināšana, naudas izkrāpšana, slikta kvalitāte

Amway - Cilvēku maldināšana, naudas izkrāpšana, slikta kvalitāte

Internetā uzdarbojas cilvēki, kuri piedāvā attistīt biznesu amway, teicot kā strādā tur jau gadu un uzkrāja no tā biznesa sev naudu, lai nopirkt māju. Aicina piereģistrēties internetveikalā zem viņiem un veikt pasūtījumu. Tad nu jums būs jāraksta poustus instagram, jāfilmē sevi, stāstot par amway produktiem, jālaiko citiem poustus un bildes, jāiet tiešraidēs, stāstot par amway. Par to visu kompānija it kā maksa jums naudu. Istenībā neko jums nemaksās, kamēr zem jūms nebūs cilvēki, kuri kaut ko sūtīs no amway, tad nu jūs dabūsiet niecīgus procentus no viņu pasūtījumiem. Par reģistrāciju internetveikalā jāmaksā 10 eiro. Tad nu jums atsūt kosmētiku no Polijas, kura it kā ir dabīga, bet lasot aprakstu un sastāvu nemaz tā nav. Maksā tā kosmētika ļoti dārgi, bet nemaz nav tik kvalitatīva. Tiem cilvēkiem, kuri stāsta kā it kā nopeln tikai uz amway, izradās kā sen ir savs reāls bizness, uz ko arī nopeln. Tātad tā ir pilnīga silvēku maldināšāšana, jo, jo vairāk cilvēki piereģistrētos zem viņiem un veiks pasūtījumus, jo vairāk naudas tie līderi dabūs no mums. Tā ir tikai un vienīgi naudas izkrapšana no cilvēkiem, jo par to ko viņi stāsta kā var pelnīt caur instagram jums neviens nemaksās.

N

Pacco_al 15.10.2019

Būtu jau labi, ja nauda jums britu no debesīm ne par ko. Es arī tā gribētu. Bet vēl vairāk man patīk, kad kaut kāds "visu zinoša" un pārgudra kaza kritizē sistēmu, kura noteikti ir vecāka par viņu pašu un kur tiešām cilvēki ir nopelnījuši pietiekami lielu rocību.
Jā es saprotu, ka Latvijā tirgus ir maziņš un ja nejēdz tad, arī neko pārdot nevar un arī jaunus cilvēkus piesaistīt sistēmā nevar. Jo tiešām kamēr nebūs uzbūvēts liels paša tīkls, nekāds ievērojams ienākums nebūs. Bet tādā, kas tikai spēj Instagramā ievieto bildes neko nenopelnīs, jo šī sistēma darbojas savādāk.
Kā teikts senā tautas sakāmvārdā - nav ko spļaut spogulī, ja pašai seja šķība.
Labi vecas ar Instagramu. Dzirdēju, ka ķīnieši maksājot par dažādām piedauzīgām bildētām ar viņu produkciju pavisam nesliktu naudu. Pupi vienmēr pelna ātrāk, ne kā smadzenes.

R RXX 15.10.2019

Vai ir kādreiz dzirdēts par piramīdu shēmām un to likumisko statusu?

G Galdnieka Dēls 15.10.2019

Būtu jau labi, bet lieta jau tāda, ka šajā biznesā kārtīgu peļņu dabūt ir pārāk sarežģīti, lai būtu tā vērts. Ir pārāk daudz faktoru. Radinieku lokā ir cilvēki, kas ar šo ir darbojušies un ir sasnieguši augstu līmeni šajā piramīdā. Būtībā, ja tas netiek darīts kā hobijs, tad nu tur viss ir slikti. Esmu piedalījies arī vairākos pasākumos, kur apgrozās augsta līmeņa piramīdas locekļi. Mani novērojumi ir tādi, ka lielākā daļa no šiem cilvēkiem ir sievietes un gandrīz visām bija viena kopīga lieta. Viņām visām ir turīgi vīri. Tiešām sakritība.

Kopumā es samērā droši varu apgalvot to, ka šis ir kaut kas jēdzīgs tikai un vienīgi hobija līmenī un ar to pelnīt, vismaz Baltijā, ir tuvu neiespējami un nav vērts tērēt savu laiku.

V VilnisBanga 15.10.2019

Es ticu, ka cilvēki augšgalā pelna labi, bet diemžēl parastais mirstīgais būs tikai patērētājs tam produktam un neko jēdzīgu nenopelnīs. Cilvēks cenšās darīt, bet reāli kļūst tikai par bezmaksas darbaspēku un patērētāju, jo ''lai varētu kārtīgi hastlot, šis produkts ir jāmīl un jālieto pašam". Lielākā daļa krīt uz nerviem saviem paziņām un pērk šos īsti nevienam līdz galam nevajadzīgos produktus un naudu, tā arī nesaņem, jo nevar sasniegt "līmeni" un beigās saprot, ka velti patērēja laiku.
Mani ievilināja vienā sanāksmē un skats bija sekojošs - Uzstājās ļoti enerģisks cilvēks, kas līdzīgi, kā sektā visiem iekačā, cik viņi ir kruti utt., bet klausītāji pārsvarā ir visādi nabadziņi, kuri ir izdomājuši, ka šī būs viņu iespēja, kaut ko sasniegt dzīvē.

O Otis 15.10.2019

Vai tad šīs visas piramīdas jau sen nav norietā? Agrāk šķita, ka katra otrā mājsaimniece ar kaut kādiem avon-šmavon-vejiem nodarbojās, tagad kaut kā nav nācies tā daudz redzēt, ka kāds skraidītu ar tiem katalogiem, putekļu sūcējiem utt. Pieļauju ,ka cik varēja ,tik naudu noslauca augšējais gals un tā tas viss arī tagad tur palicis nīkuļojot.

G gingersons 09.11.2022

tišām patīk šīs piramīdas. mani tagat arī cenšās pievilināt viņu kūltā.
paskatijos to amway mājas lapu ko tā viņi reklamē. tas katalogs ir niecīgs. tiešām pārdod daudzus nevajadzīgus produktus : piemēram kā"1-litru kastroļu ROKTURIS iCook™" . un pats labākais ko atradu . 5 nažu komplekts par 444 eiro ( 391 eiro "reistrētiem klientiem") ko amozon.com un ebay var atrast par 299 eiro (tieši tas pats komplekts) un ja labi grib var atrast tādu komplektu (ar vai bez icook logo) no aliexpres/alibaba par kādu 100.
pat ja šie "network marketing" strādātu kā viņi saka :"neviens nezaudē" un "visi paliek bagāti vienlaicīgi" amway nav tas labākais variants. izskatās ka tikai lieka laika un naudas tēriņš