www.sudzibas.lv AMRITA GUTTA AMRITA UDENS NEPERCIET, JA NEGRIBIET DZERT CEMENTU!

AMRITA GUTTA - AMRITA UDENS NEPERCIET, JA NEGRIBIET DZERT CEMENTU!

AMRITA- ūdens ar peldošiem baltiem Biju nolēmusi sevi iepriecināt pēc grūtas dienas, ar vieglu malku ūdens. Protams devos pie plaukta, noskatīju ūdeni AMRITA..tumši zilā pudele, kaut kas jauns... Sola Anti-aging efektu.. ko tas PH 9,6 nozīmē, Dievs vien sazin.. varbūt kas līdzīgs Nivea krēmam, kas to teica saistībā ar ādas novecošanos.. Pārsteigumi turpinājās, pudelē peld kaut kādi balti cementa gabaliņi!!!! Man bail tādu dzert.. vai tiešām jau nepietiek ar kaļķi tējkanā, tagad tādu jau pilda pudelēs un prasa tādu naudu! 0,99EUR par 1L! Tas laikam jāsaprot, ka tas novecošanās process sācies jau produktā? Kā kaut ko tādu vispār var tirgot!

Z

H honeycake 09.10.2014

Manuprāt, uz pudeles varētu būt rakstīts, ka iespējamas nogulsnes, tas nav nekāds cements! Pirms lietošanas ūdens ir jāsakrata, jo nogulsnes rodas no daudzajiem mikroelementiem ūdenī. Nevajag panikot.

L Linda27 10.10.2014

Man ir šitā pati problēma. Kā tādu vispār var laist uz veikalu!
Parādīju pārdevējai veikalā, ka viņai viss plaukts ar tādiem, viņa tikai nobolījās un paraustīja plecus.
Tādi riktīgi balti gabali pudelē, pilnīgi bail paliek, kas tas tāds??!!

Var jau kratīt, bet cements ta paliek!

J Jana_C 10.10.2014

Tās nogulsnes ir soda, kuras sastāvs šajā minerālūdenī ir lielāks kā citos, tādēļ arī skābju/sārmu līmenis ir norādīts 9, 6. Ļoti veselīgs ūdens, iesaku.

PS - nestrādaju ne šā ūdens ražotāju, ne izplatītāju labā. Tīri medicīniski iesaku :)

S Svaigais712 06.05.2019

Tieši tā! Sodas ūdeni var pats mājās uzmeistarot. Uzvāra ūdeni uz 1glāzi 1 tējkarote sodas aplej ar vārošu ūdeni, lai notiktu reakcija, tad atšķaida ar 250ml aukstu ūdeni. Un dzer 30 min pirms ēšanas ar maziem malkiem.
Bet vispār labāk ēst svaigi un tad nav soda jādzer. Viņa arī nav tīra, visādi sāļi nogulsnējas utt. Pats dzeru pašdestilētu ūdeni un esmu kļuvis par svaigēdāju. Ar katru dienu kļūstu laimīgāks!

S Svaigais712 06.05.2019

Ak jā aizmirsu pieminēt, PH norāda skābs sārmains vai neitrāls. & ja katru dienu ēdat mēslusbun domājat, ka kkas palīdzēs - ne velna. Tik skābu organismu grūti pārvērst uz sārmainu, ja skābais ēdiens visu laiku nāk klāt. Sodas ūdens var palīdzēt pārejas posmā uz tīru uzturu. Ja kādam interesē meklējat paši youtube: сыроединие vai raw food

M mja 10.10.2014

Tak pedzeries no Daugavas, ... . Tur nekadi cementa gabali nepeld. Un nebus 99 centi jamaksa.