www.sudzibas.lv Amitors.fr darbs arzēmes

Amitors.fr - darbs arzēmes

Visiem kas interesanti varu sniegt informaciju par šo firmu. Ideja ir tada, ka ar jums nosledz līgumu aizutis jūs uz Franciju Parise, nodrošinas dzīves vietu ar 5-7 cilvēkiem viena dzīvokli, iedos jums mašinu (Renault Trafic, vai Opel Vivaro) un jūs stradāsiet transferos no 4.00 līdz 22.00 vedisiet cilvekus no lidostas uz viestniecu un atpakaļ. Parades laika jūs par to nopelnisiet "600" GBP , ja būs darbs, jo viņi māksa nevis ta ka līgumā, bet cik transferus tu izbrauc, bet pa cik vaditajus vairak neka darba, tad labi ja nopelnisiet. Bet jus visu dienu sedesiet mašīna un stunda apmaksa sanāk 2-3 eur/stunda franči saņem 15-25 Eur/st, stavvietu līdosta neapmāksa, Pilsēta arī, mašīnu mazga pats. Ja beigsies Tehniska apskate visiem vienalga un ta talāk.... Darba uzdevums atnak pēc 21.00 tu reali nezini, vai tev rītā brīvdiena vai nav. Ja ir brīvdiena, tad var izsaukt darba. Un pats galvēnais ja jūs sāksiet uzdot jāutajumus, tad jūs aisūtis mājas un liks samāksāt par mistiskiem izdēvumiem kurie radušies pie darba dēvēja. Bet ir tur arī ļoti labi cilvēki Evita personala daļa un Parise Ivars, bet viņi nepeņiem lēmumu.
Igors kam ir interesanti rakstiet [slēpt]@inbox.lv