www.sudzibas.lv Amigo Nevienam nenovelu AMIGO!

Amigo - Nevienam nenovelu AMIGO!

Nekad!Nekad nevienam neieteiksu AMIGO uzmanaties un viss!Lieta taga ka pargaju pie viniem viss sakuma bija ok, bet tad saka nakt mistiski reikini ,diena 1o izsinas ka te man ir parterets sarunu laiks,te pec 5 minutem vis kartiba,te atkal pec 20 ka nav nekas kartiba! Labi ta butu mazaka problema,man tas apnika pargaju pie Tele2 viss ok ,lidz bridim kad amigo pec 3 menesiem peksni atrod ka man ir kkur nesamaksati 2ls,ok par to es uzzinaju tikai tad kad man uz epastu atnaca vestule no paradu piedzinejiem!Sazvanit amigo nevar,veikalaaa vini ar mani runat nevar,jo reedz nav tiesiibu,apgalvo ka rekins nosutiits uz epastu ,bet parbaudot neka nav,ir 21.gs viniem ir mans nr.,epasts,adrese, kur problema????Tgad man ir izbojata krediit vesture ,esdu melnajaa sarakstaa,nav vardu ko gribeetu teikt,vienkarsi M****** gabali,man uzliek sodu ,pbet par to ka man ir parads par kuru es pat [slēpt]@
Par sazvaniisanu nemaz nerunasim,bezceriigi,kas man atliek maksaat sodu,kamer nav samaksaat vini man neko neteikts,normaali?!esu bezizejaa!!!

; ;jgi;ygv v 13.12.2013

Pilnībā piekrītu sūdzībai! Arī mums Amigo sāka muhļīt, nav sazvanāmi, katrs operators stāsta savu versiju. No nākamā mēneša būsim pie cita operatora.

A Aiga Ceple 14.12.2013

Mēs ar vīru pārgājām uz Amigo pirms pusotra gada, problēmu nav bijušu. Vienmēr pareizs rēķins.

V Valtss 18.07.2014

Jeb kurā jautājumā, nevar sazvanīt vispār!!! bet zona un cena ir OK!

I Ināra Apine 08.06.2016

uz telefonu nak nepilnigas iszinas nepabeigtu tekstu bez sakuma .Velejos nopirkt gimenes bileti uz Amigo dziesmu koncertu bet ir atsutits nepilnigs ipasais kods tikai viena puse kodam.

D [email protected] 26.09.2016

kartei piesledzu lieo kur var zvanit uz visiem tikliem bet nekas nenotika visu naudu noskaitija un tas laikam ir normali pie amigo ta saprotu

D [email protected] 26.09.2016

velams butu sazvanit mani neka sutit uz epastu kautko

L Lita Kuharenko (Veipa) 13.06.2018
Lejasciemā, Gulbenes novads, bieži pazūd zona. Parasti uz neilgu laiku, bet šodien jau pāris stundas.

Amigo priekšapmaksas telefons Lejasciemā, Gulbenes novads, bieži pazūd zona. Šodien, 13.jūnijā, jau no 10.00 līdz šim brīdim. No operatora nav nekādas ziņas. Agrāk tā nenotika. Kāds iemesls?

L Lita Kuharenko (Veipa) 13.06.2018

Problēma nav pašlaik atrisināta