amatciems - krāpšana

Amatciems-Ekoloģiskā katasrofa!!!!Ciemats uzbūvēts uz purva un" slīdošām" smiltīm.Mājas stāv tukšas 10 gadus ,pamati brūk,dīķi smird.Ciematā dzīvo tikai gimenes locekļi vai darbinieki ,kuri ir uzpirkti un reklamē mājas, kurās paši dzīvo un vēlas no brūkošām mājām atbrīvoties.Reklamētais!!!!! klusums un miers ,vismaz manā laikā,tur nekad nav bijis un nebūs.Aivars Zvirbulis(Čiris)ir laipns un smaidīgs tikai līdz mirklim ,kad esat nopircis viņa neprofesionāli uzbūvēto māju,projektētājs( ir viņa dēls,kuru viņš par narkotiku lietošanu un tirdzniecību izpirka no cietuma),ir ar nepabeigu pamatskolas izglītību.Uzmanieties,un sargiet savu dzīvi no šĪ nepabeigtās katastrofas.Lasiet līgumus ,jo visa pamatā ir JŪS PIEKRĀPT!

D

V Viedokli 19.09.2012

Labdien, bargajam komentētājam/jai - es gan neesmu ne iedzīvotājs, ne darbinieks, ne tuvu stāvošs, bet man ir savs viedoklis. Tikai vienu reizi esot izlūkbraucienā uz Amatciemu, mani patiešām pārsteidza klusums, miers un brīnišķīgas ainavas. ūdeņu tur ir ne mazums, bet manā tuvumā negadījās nekas no Daijanas komentāros mīnētā.
Visas pirms tam dzirdētās pozitīvās atsauksmes, kuras saņēmu aiz Latvijas robežām, patiešām apstiprinājās esot Amatciemā. Iespējams savs pluss bija arī kolosālie laika apstākļi.
Ja nu tomēr ir šāds komentārs, tas ne vienmēr jāuztver 100% negatīvi, manuprāt vienmēr ir un paliek cilvēciskais faktors, iespējams šis publiskais "palīgā sauciens" nes sevī pilnīgi citu informāciju.

D DaigaRiga 14.02.2017

Sveiki! Esmu Toma Zvirbuļa bēna māte,kura nevar sameklēt sava bērna tēvu ,kurš ,slēpjās ,bēguļo,pat aiz bailēm nomainīja pat māju,lai tikai viņu neatrastu un nemaksātu alimentus!Ja kādam ir zināma viņa pašreizējā atrasanās vieta vai tel.nr ., lūdz ziņot uz e pastu [slēpt]@gmail.com.Un nav viņš nekāds arhiteks,meli.Gļēvulis un melis.Kauns skatīties acīs dēlam,par neleitīgu izturēšanos, gan no savas gan no Aivara Zvirbuļa puses ,kurš lai nemaksātu alimentus paziņoja ,kad viņam mazdēla nav,jo nevarēja nopirkt.Gļēvuli ,lien ārā!Daiga

I Incisvejo 24.06.2020

Nu izskatās, ka pilns komplektiņš

O Olga Din-Yun 11.02.2022

neatbislt patiesībai, ciemats apdzīvots, skaists un kluss. Paziņas dzīvo gadiem ilgi un vairāk ka apmierināti ar visu