www.sudzibas.lv Amanti Slikts serviss

Amanti - Slikts serviss

Izsaku sūdzību par šo firmu. Pasūtīju mičošanas komplektu (hūte, brūna pīpe, balts lakats un balts priekšauts) saņēmu sūtījumu, cepure visa ir ar līmi, lente vispār par mazu, priekšauts netīrs, pīpe baltā? ! Krāsā. Un viss, ko viņi atbildēja, lai pati tieku galā ar visu to, un sāka ignorēt vēstules. Ļoti "jauka" kompānija.

M Maria 21.08.2019

Komplektam bija jābūt šādam, varbūt sīkums, bet attieksme šausmīga.

really? 22.08.2019

Tad jau pirms kazam dzivojat atseviski un neieladaties nekados sakaros,ja savas kazas micosanu ieklaujat? Vai si tradicija tikai sova pec,jo "visi taa dara?"

M Maria 23.08.2019

Sāksim ar to, ka šeit nekur nav pieminēts vārds "kāzas". Ja Jums ir problēmas ar lasītprasmi (arī ar gramatiku, cik redzu) lūdzu griežaties uz kādu mācību iestādi, nevis piesārņojat internetu ar absolūti bezjēdzīgiem komentāriem, kam nav nekādas saistības ar sūdzības būtību.