J Juris L 28.05.2012

Šim pašam darbonim ir arī tāds uzņēmums kā - "AM4" SIA. Telefona mumurs 29508580

M Martins Bumbieris 11.06.2012

Te izskatās pēc organizētas krāpšanas grupā, jo zem "AM Būvserviss" piedalās vairākas personas. Mani piekrāpa, tēlojot frēzētā asfalta piegādātājus. Tāds Mārtiņš Galviņš reāli ir, dzīvo Rīgā un pirms kādiem diviem mēnešiem nosvinējis savu 37.dzimšanas dienu. Lūdzu atsaukties ikvienu, kurš šo krāpnieku varētu vest pie saprāta.

M MartinsBu 18.06.2012

Esmu noskaidrojis, ka Mārtiņš Galviņš darbojas uz savu roku. Lūdzu atsaukties vēl uzņēmumus un privātpersonas, kas ir cietušas no Mārtiņa Galviņa un Jāņa Galviņa darbībām. Apkrāpšana var darboties uz visām pusēm - paņem avansu un pazūd, nopērk materiālus, bet neapmaksā, pasūta tehniku citas privātpersonas vai uzņēmuma vārdā utt... Katrā ziņā izdoma šiem zēniem ir, īsti radoši celtniecības speciālisti, kurus vajadzētu iepazīstināt gan ar likumiem, gan tikumiem. Paldies visiem, kas devuši savas atbildes. Gaidu vēl ziņu.

V vēsais 27.06.2012

Man ir darišana ar firmas īpašnieku ALEKSI MADŽULI NO AM Būvserviss, par traktora pakalpojumiem nesamaksāja naudu.visu laiku sola un sola, ka būss.sāk apnikt..., ar mani var sazināties meilā [slēpt]@inbox.lv

E eribeers 01.07.2012

Man par viņu ir dosjē.Tāds pavecs gan, bet ar visām adresēm