LV RU
www.sudzibas.lv Altero Serviss un apkalpošana

AtrisinātaAltero - Serviss un apkalpošana

Labdien, vai tiešām kāds nevar izkontrolēt šo firmu, tas ir pilnīgi nepieņemami kā viņi darbojas, nekādas lojalitātes pret klientu. Zvana un agresīvi uzbāžas ar nesamērīgiem piedāvājumiem, dzird tikai to ko grib dzirdēt pārējais vienalga ko tas cilvēks stāsta, tā taču nevar …, varbūt firmas vadība nemaz nezin par savu darbinieku ne profesionalitāti.

15.02.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Altero Support Pārstāvja atbilde 18.02.2019

Vēršam Klientu uzmanību, ka šīs sūdzības nerakstīja reāli Klienti. Diemžēl, par platformu ir izplatīta nepatiesa un apmelojoša publiska neslavas celšanas kampaņa.
Par laimi negantnieks ir identificēts un, lai arī nepatiesas informācijas izplatīšana sudzibas.lv tiek turpināta, karma pati zinās, ko tālāk darīt.

Platformas pakalpojums ir PILNĪBĀ bez maksas, kā arī platformā saņemtie banku un kreditēšanas uzņēmumu piedāvājumi ir pilnībā vienādi, tie nekādā veidā neatšķiras.
Platforma neslēdz līgumus ar Klientiem, bet nodrošina Klientiem iespēju tikai salīdzināt vairāku aizdevēju piedāvājumus vienuviet.

Saviem esošajiem un potenciālajiem Klientiem atgādinam: NEŅEM kredītu! Kamēr neesi salīdzinājis!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 19.03.2019

Labdien,

Uzņēmuma Altero pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par nepatiesu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes