AtrisinātaAltero - Serviss

Parādu nav, kādu dienu iesniedzu onlain pieteikumu pie Altero.lv , piedāvājums bija, ka varu aizņemties, bet parēķinot un saskaitot visu kopā nenormāli dārgs kredīts. Nesaprotu , pirmo un vienīgo kredītu es ņēmu novembrī , to bez kādām problēmām nomaksāju jau mēneša laikā, parādu nav, vispār nekādu kavētu maksājumu. Darbinieki paliek nedaudz rupji un uzbāzīgi kad mēģinu saprast kāpēc tādas augstas procentu likmes un nesamērīgas komisijas. Ja jums ir tāda iespēja, neizmantojat šo firmu, jo vajadzīgajā brīdī grib gūt nereālo peļņu un izsūks jūs sausus …Nezinu kas par to atbild, bet tāda ir mana pieredze, varbūt kāds attapsies.

Atbilde no Altero Support Pārstāvja atbilde 13.02.2019

Vēršam Klientu uzmanību, ka šīs sūdzības nerakstīja reāli Klienti. Diemžēl, par platformu ir izplatīta nepatiesa un apmelojoša publiska neslavas celšanas kampaņa.
Par laimi negantnieks ir identificēts un karma pati zinās, ko tālāk darīt.
Platformas pakalpojums ir PILNĪBĀ bez maksas, kā arī platformā saņemtie banku un kreditēšanas uzņēmumu piedāvājumi ir pilnībā vienādi, tie nekādā veidā neatšķiras.
Platforma neslēdz līgumus ar Klientiem, bet nodrošina Klientiem iespēju tikai salīdzināt vairāku aizdevēju piedāvājumus vienuviet.

Saviem esošajiem un potenciālajiem Klientiem atgādinam: NEŅEM kredītu! Kamēr neesi salīdzinājis!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 19.03.2019

Labdien,

Uzņēmuma Altero pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par nepatiesu.

Ag

ramona 12.02.2019

Kas tas Altero ir? Vai tad tā nav kredītu salīdzināšana? Kādā sakarā procenti utt? Un atvainojiet, es tiešām nezinu.