www.sudzibas.lv Altero Krāpšana

AtrisinātaAltero - Krāpšana

Kas tā par uzņēmējdarbību, bez kontroles, bez loģikas, bezkaunīga un negodīga. Apkalpojošais personāls neizglītots un tendēts tikai uz sava labuma gūšanu. Vai paši kredīta izsniedzēji zina par viņu patieso darbības taktiku, jo kā es sapratu viņi paši nemaz neizsniedz kredītu, bet tikai savāc cilvēka personas datus un izsūta pa pasauli. Mantrausība neved pie laba gala.

17.02.2019

Atbilde no Altero Support Pārstāvja atbilde 18.02.2019

Vēršam Klientu uzmanību, ka šīs sūdzības nerakstīja reāli Klienti. Diemžēl, par platformu ir izplatīta nepatiesa un apmelojoša publiska neslavas celšanas kampaņa.
Par laimi negantnieks ir identificēts un, lai arī nepatiesas informācijas izplatīšana sudzibas.lv tiek turpināta, karma pati zinās, ko tālāk darīt.

Platformas pakalpojums ir PILNĪBĀ bez maksas, kā arī platformā saņemtie banku un kreditēšanas uzņēmumu piedāvājumi ir pilnībā vienādi, tie nekādā veidā neatšķiras.
Platforma neslēdz līgumus ar Klientiem, bet nodrošina Klientiem iespēju tikai salīdzināt vairāku aizdevēju piedāvājumus vienuviet.

Saviem esošajiem un potenciālajiem Klientiem atgādinam: NEŅEM kredītu! Kamēr neesi salīdzinājis!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 20.03.2019

Labdien,

Uzņēmuma Altero pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par nepatiesu.

Il

Oļegs Zatlers 17.02.2019

Takš skaidrs, ka visu Altero sūdzību autors ir viena persona. Rakstība un niki, kuri tiek reģistrēti nodod visu. Kādam konkurentam, noteikti, Altero baigi iezāģē.

Ju Juris1991 17.02.2019

Ja tam es piekritu kas ta mums parastiem melnstradniekiem aptin ap pirkstu un viss notiek ta ka vini velas.Izbojat savu tautiesu turpmako dzives likteni

Xc xctaps 18.02.2019

ja janem krediti, tad viss jau ir sabojaats un ielaists