www.sudzibas.lv Altero Krāpniecība

Altero - Krāpniecība

Uzmanību! Krāpniecība un neskaidras darbības no šī uzņēmuma, salīdzināju kredītu piedāvājumus un viņu firmā arī pieteicos kredītam, bet kad kredītu atdevu man turpina nākt brīdinājumi par kredītiem no citām firmām, kā tas vispār ir iespējams, ko tad viņi dara ar tiem maniem datiem izskatās kad noformējuši vairākus kredītus...

14.03.2019

Ma man 14.03.2019

Beidz Tu te muldēt! Goda vārds ir apnicis, ka melojiet vienā laidā, lai tikai nomelnotu savus konkurentus! Es pati esmu esmu Altero pakalpojumus izmantojusi, un nav tā, ka Tu te muldi! Visi Ingari, Romāni, Petroviči, utt ir viena persona, kas katru dienu nomelno savus konkurentus!

Kr Kris 14.03.2019

Esmu ļoti pārsteigta par komentāru, jo pavisam nesen esmu izmantojusi Altero pakalpojumu.. un viņi man piedāvā tikai salīdzināt - kredīts tiek formēts pa tiešo kompānijā/bankā/kredītiestādē.. un kredītu formēju ES! Altero man tikai piedāvāja izvēles opcijas, pārējais bija manās rokās.. tādēļ kā var pieteikties kredītam Altero, ja šis uzņēmums nenodarbojas ar kredītu izsniegšanu? Pretenzija ir pilnīgi aplama..