LV RU
www.sudzibas.lv Altero Bezkaunība

AtrisinātaAltero - Bezkaunība

Cik tas ilgi var turpināties, kāpēc firmas nepilda savus solījumus , tā taču nevar kad piesakies kredītam piedāvājums ir viens , bet kad sāc formēt paveras pavisam cita aina un tikai dzirdu atrunas un skaidrojumus ,bezkaunīgi maldina potencialos klientus. Tāda sajūta kad cilvēki ir pavisam muļķi un nesaprot ko dara , kauns , neiesaku šo firmu. Paldies par uzmanību.

Atbilde no Altero Support Pārstāvja atbilde 18.02.2019

Vēršam Klientu uzmanību, ka šīs sūdzības nerakstīja reāli Klienti. Diemžēl, par platformu ir izplatīta nepatiesa un apmelojoša publiska neslavas celšanas kampaņa.
Par laimi negantnieks ir identificēts un, lai arī nepatiesas informācijas izplatīšana sudzibas.lv tiek turpināta, karma pati zinās, ko tālāk darīt.

Platformas pakalpojums ir PILNĪBĀ bez maksas, kā arī platformā saņemtie banku un kreditēšanas uzņēmumu piedāvājumi ir pilnībā vienādi, tie nekādā veidā neatšķiras.
Platforma neslēdz līgumus ar Klientiem, bet nodrošina Klientiem iespēju tikai salīdzināt vairāku aizdevēju piedāvājumus vienuviet.

Saviem esošajiem un potenciālajiem Klientiem atgādinam: NEŅEM kredītu! Kamēr neesi salīdzinājis!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 20.03.2019

Labdien,

Uzņēmuma Altero pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par nepatiesu.

Sa

Komentāri (1)

Tu Turkey901 18.02.2019

Pareizi, māca muļķus, lai ejat strādāt un beidzat aizņemties naudu, kam vēl kaut nedaudz galva strādā, un galīgi bezcerīgie lai jau maksā, ko vēl no tādiem paņemsi?!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes