www.sudzibas.lv Alona Volkova neatsuta drebes!!!!

Alona Volkova - neatsuta drebes!!!!

Meitenes!!!!neuzkerieties uz so maitu!!!E pasts [slēpt]@inbox.lv
uzskaitiju vinai naudu par biksem un matiem, nesanemu jau menesi ka, ne bikses, nedz ari matus!visu laiku attaisnojas ar bernu!!!Tikai tagad izlasiju, cik daudz sudzibu par vinu ir, saka , ka nav ta pati Volkova, tacu policija jau pateica, ka viena un ta pati persona vien ir!

Neuzkeraties uz Alonu VOLKOVU!!!!

Man diemzel bus maciba visai dzivei del tadam maitam!

P

A Anzel4ik 02.04.2013

01.04.2013. Māmiņu klubā viņa it kā atdeva putekļusūcēju, kas veikalā maksā Ls 195.00 par pamperiem. Kad bija vairāki pretendenti, sludinājumu izdzēsa. Rakstīja viņa no e-pasta adreses: [slēpt]@inbox.lv

A Anzel4ik 04.04.2013

Ja nemaldos dzīvoklis Nr. 18

P pantera7 02.05.2013

Nu kak tam Aljonka pozivaet nikto ne znaet?:D

P panika 15.05.2013

znaju, cto v 20catih cislah ot 20 do 27mova budut po bez tabu pokazivatj :) i bez cenzuri peredace!

P pantera7 15.05.2013

Zame4ateljno, spasi za info, o4enj interesno budet posmotretj na ETO:DDD

R ri4y 15.05.2013

Интересно посмотреть будет только по какой передаче именно? Это 2 разные передачи Без цензуры показывают по ТВ5, а Без Табу по ТВ3

M Maddalena 15.05.2013

Тупня, написано же - и там, и там.
Читать научись.

E Elena30 13.04.2014

A Anna7835 eto i est Alena Volkova

A aldis55 16.04.2014

Es arī 3gadus atpakaļ iesniedzu sūdzību policijā, kā redzat krimināllieta velkas, jo bija mazgadīga māmiņa, vajadzēj viņu

parādīt pa tv, degpunktā, lai visi zin, bet kā to panākt.

A aldis55 16.04.2014

Policija neko nedara, jo mazgadīga māmiņa irAljona Volkova, labi būtu pa tv viņu parādīt, degpunktā, pa laikam palasu un saprotu, ka turpina vēl joprojām.

A aldis55 16.04.2014

Starp citu, gadus atpakaļ rādija degpunktā, kur māte ar meitu sniedz sex pakalpojumus, tad šausminājās, bet noklusa, bet parto, ka krāpniece, nebij nevārda, tāpēc, tā turpina.iedomājos, ja būtu 1, 2 gadijumi, bet te tak lērumā, un policija neko nedara, grūti saprast, tā tak krāpniece ar stāžu.