www.sudzibas.lv Allroad SIA Izvairās no saistību izpildes, rēķina apmaksas

Allroad SIA - Izvairās no saistību izpildes, rēķina apmaksas

Uzņēmums "Allroad SIA''- Kaspars Kazaks ilgstoši izvairās no saistību izpildes, rēķina apmaksas termiņš pārsniegts pieckārt, uz atgādinājumiem par rēķina apmaksu saņemam atbildi, ka samaksāšu, kad apmaksās, jau samaksājis,utt. Apmaksas nav un apmaksa nevirzās uz priekšu.
Citiem komersantiem / pārvadātājiem iesakam ar šo uzņēmumu, Allroad-Kasparu Kazaku strādāt tikai ar priekšapmaksu, lai nenonāktu situācijā, kad nodokļi valstij ir jānomaksā, par degvielu jānorēķinās, tāpat darbinieki sagaida saņemt atalgojumu par padarīto darbu, taču komersants, Kaspars kazaks nesteidzas godprātīgi norēķināties ar saistībām savlaicīgi un ir jāmeklē citi finansējuma Avoti, lai nekļūtu par tādu pašu nemaksātāju.

H haha1234 28.02.2020

Latvijas ekonomika going down. Ķēdes reakcija.

BondsBonds 28.02.2020

Ticamība 50%. Neviens nav vaīgs līdz nav pierādīts pretējais. Ko mēs zinām..

N norchix norchix 29.02.2020

Protams.Ticēt vai nē tā ir katra paša izvēle. Jo šeit rēķini sarunas saistības noteikti netiks atspoguļotas. Ar to nodarbojās un nodarbosies citas instances. Šis raksts bij domāts,kā informācija pārejiem lai nenonāktu līdzīgā situācija.

N norchix norchix 29.02.2020

Zinām šis cilvēks.Ne vienu vien viņš ir apšmaucis. Caur paziņām piedāvā braucienus-piekrīti, un kad esi izpildijis un ieguldijis laiku un resursus,bet samaksu lai atgūtu ir kārtīgi jāpiepūlās. No šakuma itkā maksā,bet pēc tam izvairās no samaksām un beigas paliek pat nekaunīgs.
Pa lielam uzmetējs konkrēts.
Paskatieties kādi viņam parādi VID un izdariet secinājumus. Es jau sen ar šo Kasparu nekontaktēju,lai gan ik pa laikam viņš uzzvana piedāvā braucienus,bet ticības vairs nav.Labāk ar normāliem džekiem strādāt par kuriem esi droš,ka samaksās.
Zinu pat vienu cilvēku kurš pie Kaspara braukājis vadājis pasažierus līdz brīdim kad bija jāmaksā par bussu kredīts un par cik Kaspars nesamaksāja par pakalpojumu-džekam nācās pardot bussu vai kredits atņēma-tik smalki nepateikšu,bet fakts,ka zaudeja transportu. Bēdīgi,ka šādi paļaujies. Tādēļ arī es ieteiktu visiem. Čoms vai nav čoms-pirms sāc ar kādu sadarbību,oblīgāti līgums vai vismaz kādu priekšapmaksu.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 29.02.2020

Palīdzēsim atrisināt Jūsu problēmu likumīgā ceļā...
darbadrosibaspadome (at) inbox (.)lv

B Bav 10.03.2020

Mums tas pats, vairākus tūkstošus parādā kopš 2017 gada un neko neapmaksā

K kurloģika 21.04.2020

:) :) nu gan... varbūt saki uzreiz miljonus :) :) :) un tieši šī persona vai uzņēmums? :) Nu gan, tad jau, ja piemēram veikals liek maksāt pircējam pa ieeju, tad pārdevējs ir vainīgs :)?
Diez gan interesanti ! :)

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 13.03.2020

Основной капитал
Оплаченный основной капитал - 100.00 EUR (Зарегистрирован в РП 24.03.2014)
Зарегистрированный основной капитал - 100.00 EUR (Зарегистрирован в РП 24.03.2014)

Долги администрируемых СГД налогов
26 946.21 EUR по 07.03.2020

Может перед тем как работать, не мешало бы проверить!?

K kurloģika 21.04.2020

Diez gan neloģiska un bērnišķiīga apsūdzība... Izskatās vienkārši, kāds gribēja, ko uzrakstīt tik... Ja būtu tik daudz tūkstoši šis cilvēks parādā un tik ilgstoši, vai tad nebūtu piesaistītas attiecīgās instances, lai šie godīgie cilvēki atgūtu naudu nevis tik rakstītu te? Un ieejot https://company.lursoft.lv/allroad/40103772450 vispār nefigurē šīs personas vārds.. Un kurš normāls cilvēks ilgstoši sadarbotos ar cilvēku, ja viņam nemaksātu... loģika vispār nekāda :)
Vajadzētu noskaidrot datus pirms tik nopietni apsūdzētu...
Un vajadzētu noskaidrot uzņēmuma apgrozījumu pirms spriest vai šis nodokļa parāds attiecīgajam uzņēmumam skaitās liels... tā kā norcxik izskatās vienkārši, kad tev vakarā nebija, ko darīt un sāki dzejot :) :) :)