www.sudzibas.lv Alk Outlet Dzērieni & Vīni Slikts serviss, rupja apkalpošana.

Alk Outlet Dzērieni & Vīni - Slikts serviss, rupja apkalpošana.

Devāmies 4 jaunieši uz Alkoutletu plānot ko iegādāties ceļojumam uz Lietuvu. Pēc pusstundas garas apspriedes mums pienāca klāt sieviete gados no zāles un pajautāja, citēju:" Vai mums tiešām nav nekas cits ko darīt kā visu dienu runāties šeit?" Pēc nelielas apmulšanas pajautāju " Vai mēs šeit traucējam?" uz ko saņēmu drošu un nepārprotamu "Jā!". Pēc šādas apkalpošanas zūd velme atgriezties.

Dainis 08.08.2017

Pilnīgi atbalstu pārdevēju!

M MEliass 08.08.2017

Tā pat nebija pārdevēja, bet gan sieviete kura kārtoja produktus veikalā. Nav arī tā, ka mēs veikalā ārdītos vai skaļi smietos, bet tīri vienkārši plānojām pirkumus staigājot turpu šurpu no viena plaukta uz otru.

M MEliass 08.08.2017

Ja reiz tik ļoti atbalstat, varējāt arī pamatot kāpēc!

TasEsLV 08.08.2017

Nejau gāja klāt ,jo bija garlaicīgi. Nav ko stāvēt 30 min un marinēties.

M MEliass 08.08.2017

Man šķiet ka vienīgais ko jūs pamanat ir vārds Jaunieši un 30 minūtes. Vai man vienīgajam šķiet, ka tas nav normāli, kad klientam viens no darbiniekiem pasaka, ka tas traucē ar savu uzturēšanos un potenciālajiem ienākumiem uzņēmumam? Jā, pusstunda ir daudz bet tas nav tik vienkārši ieplānot pirkumu sarakstu uz 70 eiro 4 cilvēkiem lai visien būtu pa prātam! Ja varētu izmantotu mājaslapu un apskatītu ko pārdod, bet veikalam nav preču saraksta. Šeit runa ir par to, kāda vispār ir kultūra apkalpošanai, Latvijā bieži piemirstās tāda vienkārša lieta kā ētika. Tas laikam bija pārāk grūti piemēram piedāvāt palīdzēt izvēlēties kā to dara citos veikalos vai tīri vienkārši paprasīt, vai mēs vēl ilgi, kas jau būtu par daudz. Kur ir rakstīts laika ierobežojums tam cik ilgi es varu izvēlēties ko pirkšu. Neatceros kad pēdējo reizi man Rimi pajautātu vai vēl ilgi plānoju šeit atrasties, jo viņiem būtu redz apnicis tas ka šeit uzturos.

veesaa007 12.08.2017

Man gan liekas vienkārši nopirkt alkoholu 4 cilvēkiem ( pie tam visi ir klātesoši). Un 70 eiro nav tik liela summa, lai pusstundu domātu, kā to iztērēt.

Z zimba 09.08.2017

gan jau šie jaunieši stāvēja 30 min un rēķināja, kura lētākā šmiga viņiem sanāk :D

M MEliass 09.08.2017

Izlasiet komentāru kuru uzrakstīju "TasEsLv" un tad pārlasiet vēlreiz ko pats tikko pievienojāt.