Alise Liede - Krāpniece

Labdien visiem lietotajiem kuri izmanto sudzibas.lv
tā nu ir. Sanācis, kad man arī šeit ir jāvēršas, lai vismaz panāktu taisnību, jo savādāk nezinu ko darīt. ; (ir persona kura mani apkrāpa un nepilda vienošanos. Viņas vārds ir Alise Liede vai otrs uzvārds cik zinu žvarte. Protams, šoreiz viss saistīts ar mobilo ierici kuru pēc viņas mutiskā solījuma paņemu uz sava vārda. Jo uzticējos viņai, bet jau pirmajos mēnešos sakās problēmas, ar to kad viņa nevarēja atmaksāt, es protams, devu viņai laiku un laiku, tā tas viss turpinajas līdz atklājas kad viņa telefonu ir nu ielikusi lombardā, bet naudu neesmu ne centa saņemis, ceru kad viņa izlasīs šo un pēc musu vienošanas atdos naudu! Bet kautbai neatgūšu to summu, vēlos vnk brīdināt citus, neuzticaties viņai, jo viņa cik es uzzināju ir arī apkrāpusi citus cilvēkus! Protams, izvele ir jūsus ziņā, uzticieties viņai vai nē, bet esat uzmanīgi!
Jauku vakaru jums visiem...