Ivorywhitebaltic - Zagle

Es neaizmirsu, ko teicu un solīju izdarīt. Lai top viens googles ieraksts par tevi un vieglāk tevi atrast. Man žēl, ja kāds no taviem tuviniekiem šo lasīs un tiks nedaudz apkaunots. Par to atvainojos.
Mēdza atrasties arī zem segvārda "ivorywhitebaltic". Tieksme apkrāpt, zagt, melot un nez kāpēc neatdot. Ne velti atslēgusies no sociāliem tīkliem, jo pārāk daudz apzagusi un smukās summās.

Šobrīd aktīvi "plosto" Norvēģijā, jo Latvijā dabūtu pa ausīm un tiktu pie kriminālatbildības.

Cerams naktīs guli mierīgi, jo ziemeļuvējš tikai pūš galvā.

D Dillīts 05.12.2017

Vai tiešām tik smuks un seksīgs cilvēks var būt zaglis?

C critical thinker 05.12.2017

domā, atrakstīs Tev?

P PurvaBrideejs 06.12.2017

Smuki un seksīgi sieviešu cilvēki jau ļoti bieži ir zagļi. Šis cilvēks gan neizskatās TIK seksīgs, lai būtu zaglis.

alergologs 06.12.2017

Vispār pēc jaunā personas datu aizsardzības likuma Jūs par šādu informācijas/foto ievietošanu varat noraut kārtīgu sodu.

Den91 06.12.2017

Nemuldi )))

H haraldssvekla 06.12.2017

Aizver īpli...nekko te nevar noraut!...neizplati dezinformāciju āksts!

B brāļa draugs 06.12.2017

Tā tik ir sagadīšanās, aiz gara laika ielīdu šai sūdzam lapā un reku šeku, jau pirmajā lapā man parādās pazīstams cilvēks.
Par zagšanu un konkrēto situāciju/-ām nezinu, tāpēc nevarēšu komentēt. Bet cik pazīstu šo cilvēku, tad aiz
šķietami draudzīgās, atraktīvās un pozitīvās ārienes (uzvedības) slēpjas īsta stķe*va un rieb*kle. Tāpēc sliecos domāt, ka sūdzības autors nemelo.
Par "plostošanu" piekritīšu - no tā neatsakās un tas it nemaz nav retums.

P.S. Interesanti dzirdēt (saņemt kādu ziņu) kā iet brīnumzemē.

R Reiz no draugu loka 10.12.2017

Personīgi pazīstu šo jaunkundzi.
Domāju autors tiešām nemelo,jo ārēji viņa tiešām ir sirsnīgs cilvēks.Kad iepazīsti vieni vienīgi meli,intrigas un diemžēl arī zagle.