ALĪNA PURGALE - PIEAUDZĒ MATUS

Gribu brīdināt meitenes, kuras meklē SS.LV sludinājumu, lai pieaudzētu matus.3 nedēļas atpakaļ izlasīju sludinājumu, kur viss bija skaisti aprakstīts šādā veidā:(((((Nepārmaksājiet. Viss ir uz vietas. Cena no 26, 00Ls par 100šķipsnām 45cm garumā. Mati uz klipšiem no 34Ls. Piedāvājam visu krāsu, izmēru un veidu (ar U-tipa, I-tipa kapsulām, mikro-riņķiem, mati uz tresēm, mati uz klipšiem, pielīmēšanas metodes un visu iepriekšminēto veidu Remy tipa mati, taisni, dabīgi viļņoti, viļņoti un cirtaini. Kā arī nodarbojamies ar profesionālu matu pieaudzēšanu (darbs) - 15ls par 100šķipsnām.
Nebrīnieties par cenām, bet protams Jūs variet izvēlēties vai pārmaksāt x2, 3 reizes vairāk vai pieaudzēt matus tieši pie mums par saprātīgām cenām. Kvalitāti garantējam)))))tā arī es tiku pie šīs meitenes, viss bija labi, kamēr neizmazgāju galvu, mati sarāvās, kā mačalka tos nevar izķēmmēt, tie krīt arā, kad pazvanīju ALĪNAI, viņa klausuli necēla, uzrakstot"JA jūs gribējāt kaut ko, tad rakstie"es tā arī izdarīju.Uzrakstīju, kas esmu, kad biju un, ka ir notikusi tāda lieta, un gribētu naudu dabūt atpakaļ, bet tikai par materiālu par darbu man neko nevajag atdot, jo viņa taču teica, ka dodot garantiju.Sarunājām tikšanos, jo teicu, ka gribu viņai parādīt, kas man darās uz galvas.Divas dienas viņa mani vazāja aiz deguna sakot, ka satiksies, bet tā arī solīto neizdarīja.Nākošā dienā man atnāca atpakaļ īsziņa ar tekstu"Mans vīrs kategoriski atsakās jums atdot naudu u.t.t).Smieklīgi, bet meitenes neuzķeraties uz tā paša āķa uz kura uzķēros es.

ž

I Inga Vasiljeva 06.11.2009

tagad tādas cūkas dara visu, lai tik izvilktu naudu, vai viņa nevarēja uzreiz Jums pateikt, ka nezin kādi ir tie mati, bet sist sev pa krūtīm un teikt, ka dod garantiju ir stulbi.droši vien vesti no ķīnas un kā lomā tur vispār ir tas vīrs??????????????kratiet viņus nepadodaties, lai dots par dotu

M maris 06.11.2009

vajag to wvammi uzaudzet tam viram, lai pastaiga:D kau kadi idini, ko var smieties par cilvekiem un baigi krutie vini, ja pat pa telefonu nevar parunat>

V Vinnijs Pūks 06.11.2009

Mjā, drūmi.
Sarunā vēl kādu tikšanos ar viņu kā cita persona. Paņem līdzi draugu vai kādu draudzeni, un atsakies iet prom, kamēr viņa naudu neatdos. Saki, ka tev draugs kategorski aizliedz iet mājās bez naudas un, ka esi ar mieru gulēt turpat :D
Ar tādiem durakiem kaut kā jācīnās :)

S Smile 08.11.2009

Es laikam sarunātu kādu meiteni lai pieauzdē pie viņas matiņus un pēc tam vienkārši nesamaksā!!! tā viņai būs lielāka mācība, jo iztērēs savus materiālus un ...jo visticamāk tavu naudiņu viņa jau izterēja un diez vai tev labprātīgi atdos!!!
P.s. es nu gan nekad negāju pie meistariem kas piedāvā savus pakalpojumus pa lēto, tu nevari prasīt par to kvalitāti!!

L lok 08.11.2009

pretigi skatities uz tam kompleksainajam m**kam kuras sev lime klat tos maksligos sarus.

A Annnnija 09.11.2009

Jā. mana draudzene ari iegrabas un galigi naudu atpaklj viņa neveljas dot un tad vsp ignoreja un necela telefonu...

A Agnese 09.11.2009

Nakosa reizi Jums vajag sarunaties ar isto frizeri, jo tagad gandriz visi vini bez darba un var Jums apkalpot letak.Ieteicu griezties darba inspekcija un vismaz uzrakstit sudzibu tur.Varbut dabusiet atlidzibu.

A albis 09.11.2009

ko tev tur jālien, mati paši izaugs stulbā Kaza, vēl pie tam pie kaut kādas Alīnas Purgenas.

D DANA 13.11.2009

Vakar biju pie Alinas Purgales pieaudzet matus, vakar nokrasoju un izmazgaju, man viss ir loti labi, drosvien, nepareizi mazgajat un neatbiilstosus sampunus lietojat!Esmu pieaudzejusi ari par lielam summam matus un atskiriba nekada, visi ka viens!!!

L lizdder 13.11.2009

A kaadaa krasaa liki matus un kaadu veidu izvelejies???
mosh tieshaa tu k-ko nepareizi dariiji, ka uzreiz peec 1aas mazgashanas mati tik drausmiigi palika.. esmu mazgajusi pat k-kadus tos nedabiigos(tirgus) variantu un nekaa viss bija kaartiibaa.. tad jaasaak domaat, ko vinja tur zirga sarus liek klaat??:D
es taisos iet pie vinjas.. bet mulsinosha situaacija deelj shis suudzibas

V V 13.11.2009

Sama vinovata!!! za takije denjgi, 4to xotela polu4itj??? kone4no tolko mo4alku!!! lu46e zaplatitj v 2, v 3 raza bol6e i imetj naturalno naros4enije xoro6ije volosi!!! golovoj dumatj nado!

L Love 13.11.2009

DANA!!!
Ko jus vispar rakstat?Nav kauns!!! Ļoti labi saprotams ka, šo rakstiņu uzrakstija pati Alina :DDDDD

N nati 13.11.2009

Es arī esmu pieaudzējusi matus jau 5 reizi, bet vienreiz man arī gadījas, ka pēc mazgāšanas mati ka švamme palika un tas bija ražotāja braķis. šajā gadījumā es uzskatu, ka Jums ir tiesības uz savu iztērētu naudu, bet Alīna nesmuki dara un tāpēc arī zaudēs klientus. BET no citas puses, ja maksa tik lēti, tad arī garantijas nevajadzētu būt, ka mati būs kvalitatīvi!

K koko 13.11.2009

Skolko nas, durakov, narascivaet deshevku !
Ja noshu teper' tolko ka4estvennie volosi STELLINA po 5 mesjacev, a za 25 Ls mozno kupitj tolko mo4alku.

K sozaleniju, v pervij raz toze narastila 15 Ls rabota + 25 ls volosi - nu i nosila 5 dnej :-(((

N nino 13.11.2009

"Mans vīrs kategoriski atsakās jums atdot naudu" - SMS SUPER !!!

L lol 13.11.2009

toč kaza, naudu papist kautkādiem tizliem kātiem, tā vietā lai normālus matus izaudzēt un naudiņu iztērēt kautkam reālākam, psc

K kaho 14.11.2009

fuj !

D DANA 16.11.2009

DANA!!!

Nees, u es Alina, varam satikties un paradit ka mati izskatas, patiesam man viss ir okey!!
viss ir atkarigs ka kopj un viss, nu ja protams kaut cik normali pieaudzeti, bet matiem ka tadiem nau nekada vaina patiesam!

L Loreta 16.11.2009

Albi???? :DDDD

F Fashion Secret 16.11.2009

Sveiki, žurnālistes kundze :)
1) Jā, tāds gadījums apmēram bija!
Žēl, kad cilvēks nesaprot un nemāk rūpēties par saviem pieaudzētiem matiem. Pieaudzētie mati ir jāmazgā ar speciālu šampūnu piemēram firmas "SATI", kas domāts pieaudzētiem matiem. Ar to nepietiek, kad Jūs mazgājat ar "DĀRGU", nezināmas izcelsmes šampūnu. Šoreiz, tas tā nebūs (jo dārgāks, jo labāks).
2)Mēs neatteicāmies Jums atgriezt naudu, mēs Jūs palūdzām atbraukt pie mums, lai redzētu rezultātu un pie kāda risinājuma mēs varam nonākt. (Jūsu atbilde: "Nē, es nekur nebraukšu" (un nometāt klausuli).
Neviens Jums pakaļ neskries un nelūgsies.
Ja Jums saplīsīs gludeklis, Jūs ko zvanīsiet uz veikalu un teiksiet: "ES GRIBU ATPAKAĻ NAUDU, brauciet šurp!"?

Tāpēc apdomājiet sākumā Jūs savu rīcību, pirms ko dariet.

Ar cieņu,
Fashion Secret