www.sudzibas.lv Alida Turs Обман, воровство

Alida Turs - Обман, воровство

Ребята у вас совесть есть? ALIDA TOURS ? И не надо говорить что виноват smart lynx как всегда вы это говорите, именно вы продаёте путёвки на полёты через smart lynx ! tez tour продают через airbaltic, заплатили почти 3000 евро, за путёвку на 7 дней. В итоге что ? Самолёт перенесли с 8 утра на 17:00 вечера! Так работать на рынке нельзя, надеюсь на ваш скорый уход. Испортили весь отпуск, настроение.

E

U urugvajaparagvaja 03.06.2018

Piekrītu. Pirms iegādāties kādu ceļojumu ar lidmašīnu, vispirms ieteicams noskaidrot, ar kuru aviokompāniju būs jālido. Ja ar SmartLynksu , tad nē, paldies, meklēju citu piedāvājumu. Izvēle ir.

U urugvajaparagvaja 03.06.2018

PTAC 2017.gada informācija :
Atbilstoši Smartlynx Airlines mājaslapā sniegtajai informācijai, aviokompānija sadarbojas ar tādiem tūrisma operatoriem, kā Impro Ceļojumi, Novatours, Alida Tūrs, Tez Tours, Interlux Travel un Prieks Tūre.
Lūdzam aviopasažierus ņemt vērā augstāk minētos apstākļus, plānojot savus ceļojumus.

J jolanta85 03.06.2018

Pati bieži lidoju, tas nav nekas traks, reiss netika atcelts vai paŗlikts uz nākamo dienu. Un pievērsiet uzmanību, ka Tez Tour arī ziemas reisus izpilda ar Smartlynx . Paši lidojām uz Kanāriju salām un tagad norezervējām Hurgadu. Veicām rezervāciju Tez birojā. Un galu galā, protams, labāk būtu bijis lidot ar salauztu lidmašīnu. Ja tāds nieks, kā dažas stundas pārcelta lidmašīna sabojā atvaļinājumu, tad palieciet mājās.