www.sudzibas.lv algas kapec gan nebraukt uz arvalstim

algas - kapec gan nebraukt uz arvalstim

man besi tas ka cilveki runaa latvija politiskaa prostituuta kur dod tur iet...bet kaa gan savaadaak mums dziivot?>?? tiem kuriem maksaa vairaak kaa 700 ls meenesi nosplauties par tadiem ka mes...riebjas visi tie politiki kas sola sola bet viss paliek tikai sliktaak...un tad briinaas kaapeec cilveki beeg uz aarzemeem straadaat vai tad sitie bomzi var kautko mums nodrosinaat .ciest nevaru gan to prezidentu gan tos deputaatus saucamos...ieliktu to zatleru padzivot ka daudzi no mums dzivo ko gan tad vins dariiti no galvas peedejos matus pleestu araa...un kas te vispaar var buut par patriotismu pret latviju...kaa vini mums taa mees viniem ...man tiesam zel ka piedzimu latvija tagad lielu naudu pelniitu...es pat nezinu beerni jataisa tapat iirijaa te pat beernu naudu maksaa kaa cilveekiem nevis ka latvija taa liekas ka berns ir veelviens apgruutinaajums un par to pashu naudu pat pamperus nopirkt nevar...tie deputaati vsi buutu jaanoliek rindinaa un jaapsauj...kas tie par cilvekiem gniidas..

Z

B bot 17.07.2008

tu tikaj tagad to saprati? tas viss bija no ta laika kak Latvija kljutu par republiku, Repshe un ta talak..visi saka zagt, politikji tikaj kabatu pilnu nabivajut.

A Artjoms 17.07.2008

Visiemj mantas konfiskāciju, amatus nost un lai staigā [slēpt]@ [slēpt]@ [slēpt]@ un stranos krievus, kuri nezin Lv valodu normālā līmenī, visu atņemt viņeim un lopu vagonos uz āfriku ūdeni meklēt...

I Ira 17.07.2008

Artjoms tev taču ir krievu vārds! Un šeit runa iet par citu tēmu. Krievi nav vainīgie ka algas ir zemas. Nevajag tagad visu vienā katlā maisīt. Solīja, ka no jaunā gada minimāla alga būs 220Ls, bet būs tikai 180Ls, laikam naudas pietiks tikai deputašu algas palielināšanai.

A Artjoms 17.07.2008

Khee... tie kasn epazīst mani tā arī domā, bet tā ir mana iesauka ;)

Es tik tā iespraucos sarunās, ka krievu tautību vecām ķoķačkām, kas nejēdz runāt latviski, ir jāizbrauc vai jāizsūta, nevis jādīc latvijā sazin kādas pensijas, lai vācās uz krieviju i miersun tur dīc cik uziet!!!

K kristapsk 17.07.2008

algas ta ka jamirst bada.

M mjā... 17.07.2008

Skolā negājām, ka komatus neliekam?...Varbūt tapēc tā aldziņa mazāka?

G Gita 21.07.2008

un tie, kas pelna virs 700? tas ir daudz? šaubos, jo visdrīzāk viņi krietnu laiku un līdzekļu ir ielikuši, lai pelnītu...

O Olga 21.07.2008

Es pilnigi piekritu ZANEI

K Kika 28.07.2008

Lieku komatus, bet alga kā neaug tā neaug:)