SIA "Centrs Alfa"

Labdien cien. Dāmas un Kungi, es stradāju firmā Centrs Alfa šeit, cilvēkiem nemaksā naudu par izpildito darbu. Vini sauc sevi par profiem, it kā reklāmas aģentura, bet istenībā - sūdīgā tipogrāfija:anticilvēcīgi apstākli, nav ventilācijas un visu laiku jāelpo ar krāsam un atšķaidītājiem, par tipogrāfiskām kļūdām atskaita naudu no visiem. Pasūtījuma termiņus kāvē uz 2-3 nēdēļām.Pārādā ir visiem, gan darbiniekiem, gan piegādātājiem.ESIET UZMANĪGI TAISOT PASŪTĪJUMUS, ŠI KOMPĀNIJA VAR PAŅEMT NAUDU UN BANKROTĒT!!!Mazā kandavas 9

Z Zigmars 28.12.2004

To, ka viņi ir nenopietni cilvēki es izjutu uz savas ādas! :(Viņi mani paaicināja par ofseta iespiedēju, taču bijapiemirsuši, ka viņiem nav brīvu vietu uz šo amatu... Man nācās veselu nedēļu apgūt viņu iespiedmašīnu un beigās nesaņemt par to pat iespēju pierādīt sevi - kā iespiedēju. Ļoti nepieklājīgi un neatsaucīgi cilvēki viņi ir!

S Shaljapin 09.03.2009

vse otmucelisj mozno prazdnovatj pominki :)

X Xmmm 09.05.2010

Ja nekļūdos tad Centrs Alfa jau pirms kāda laika tika ierosināta maksātnespēja!