www.sudzibas.lv Alfa tirdzniecības centrs Netaisnība no apsardzes firmas ALFA

Alfa - Netaisnība no apsardzes firmas ALFA

Apsardzes firma ALFA, nelegāli pieņem darbiniekus. Katru gadu maina apsardzes firmas nosaukumu. Minimālo nemaksā, ja priekšniekam kaltvai pateiksi vārdu, vari nerādīties darbā. Man tagad jau nemaksā kopš Maija mēneša visu laiku sola kad samaksās, esmu nostrādājis 3 mēnešus. To firmu pazīstu kopš 2005 gada, biju nostrādājis 2 gadus, bet toreiz tādi kavējumi nebij a tagad šausmas. Pat pazīstamam nevar ticēt.

Pat nevar ticēt tiem darbiniekiem kad viņi saka kad viņiem ir apsardzes sertifikāts vai latviešu valodas zināšanas jo viņi samelos jums.
Priekšnieka telefons: 26510024, Rodžers.

Viņš bez brīdinājuma samazināja algu, es nezinu vai tā drīkst, bet mani uzskati kad nedrīkst bez brīdinājuma samazināt algu. Sākumā bija 220ls, samaz., uz 170ls, samz uz 150ls. Viņu var sazvanīties bet ir grūtāk.

L lili 31.07.2010

Palasi Darba likumu un tur atradīsi uz visiem Tevis uzdotajiem jautājumiem!

A amoss 01.08.2010

Es neesmu noslēdzis darba līgumu ar darba devēju. Viņš nevēlās to darīt. A es vēlos tādu firmu piežmiekt. Lai vairāk nekrāptu cilvēkus.

G g5c 12.09.2010

Nu ja tu nenoslēdzi līgumu, tad pats vien esi vainīgs.. :) Vari tikai tagad ieteikt citiem, lai slēdz līgumu :) Bet vienmēr būs naivie, kas piekritīs bez līguma un neko tur nepadarīt..

M M. 07.10.2010

Es arī strādāju pie šajā firmā un pazīstu šo priekšnieku. Nekā tamlīdzīga, Amoss, ko Tu raksti šajā uzņēmumā nenotiek. Šajā firmā es strādāju kopš 2002.gada. Es pilnīgi noteikti zinu, ka ar visiem darbiniekiem līgums tiek noslēgts tajā pašā dienā, kad viņš tiek pieņemts darbā. Manu informāciju var apstiprināt desmitiem cilvēku, kas ir strādājuši Rodžera kunga pakļautībā. Tā kā nevajag izdomāt.

A amoss 19.10.2010

Rodzera kungs pats nav bez grēkiem, ja tev vajag lieciniekus nav probleebas. Pats nedirs.

A andrejs 06.01.2011

Альфа- полное г!!! Сколько людей оттуда знаю- никто больше там нехочет работать