Alfa motors - Iesmereja

2012.gada oktobra beigas iegadajos no Alfa Motors Volvo S80 2002.g. 2.4D5 diizeli.
No sakuma viss bija ok masina ir vizuala laba stavokli. Masinas noskrejiens bija 164000 noskrejiens kurs ir loti neticams prieks 2002g. Nepagaja ne nedelja,ka masina pie -4 nevar pielaist. Akomulatoram viss ok,masiina griez,bet nevar pielaist. Pardeveji man deva garantiju uz motoru un karbu. Garantija 3 menesi. Zvaniju vinjiem un teicu ka ir tada problema. Pateica lai vedu pie vinjiem uz servisu. Atstaju vinjiem uz 1dienu. Atbraucu nakosajaa pakalj,vinji teica,ka vaina bija kvelsvece un degvielas filtrs itkaa. Vinji paprasija par to visu par 1kvelsveci un fitru mainju 65ls.
BET KA TAD IR AR GARANTIJU ? Zvaniju pardevejam sis man saka: ''Taa nav motora vaina un buus vien jasamaksaa''
Galu galaa sarunaju uz 40ls. Pagaja laicinjs un viss tas pats. Ka ir miinusi aaraa masiina nelec. Galu galaa neversos pie vinjiem atkal. Aizvedu pie cita meistara kurs pateica,ka vaina ir forsunkaas. Man iznema tas forsunkas lai pievienotu pie kompja lai parbaudiit cik liela vaina ir. No 5cam stradaja tikai 1,bet taa pati iet uz beigaam. Remonts par 1 lai vinju restaureet ir 85ls. Visu to sataisiju no savas kabatas.

Un tagad apriilii 2013g. Nobraucu ar masiinu tikai 4000 km man no motora izlec klanis. Motors cupaa.

Novelu ja kads arii izdoma pirkt masinu no vinjiem paarbaudiet visu. Vediet uz diagnostiku pasi pie saviem pazistamajiem servisiem nevis ko vinji piedava ka pasi aizvedis paskatiisies savaa servisaa.

D

L laucini 21.04.2013

Kāda tur garantija 10-gadīgam dīzelim kura realais nobraukums droši vien ir 350-400 tūkstoši km! Šeit darbojas vecā patiesība ka ar dīzeļmašīnu ekonomē TIKAI tās pirmais īpašnieks!

Y YoYo 21.04.2013

Nu jau laikam par vēlu taisīt baigo haju, bet sirdsmieram un tālākam rīcības plānam varbūt ir vērts to auto aizgādāt līdz Volvo centram, lai konstatē, cik tad šis auto ir nobraucis īstenībā!

S stekers 24.04.2013

Un kā saka pērkot dīzeli tā ir laimes spēle īsāk sakot kaķis maisā, pats lielākais meistars neizjaucot motoru nepateiks kas lācītim vēderā.

J Jan4ukins 17.05.2013

Ta ir kad lohs noperk masinu neparbaudija pie normaliem caliem servisa, vajadzeja parbaudit!!!

D dmitmal 04.11.2014

Nepiekritu kritikai jo ja viņi apgalvo ka 3 mēn. garantija tad tai ir jābūt. Kāpēc tad jāraksta ???

P Pretapcakaresanu 18.04.2015

Alfa motora 2013.gadaa nopirku Saab 9-3 Aero ttid. Cena biija stirpi virs videjaas, un es cereju, ka tas noteiks ari auto kvalitati, jo tomer vinji tachu pashi ieved auto!
Pēc Saaba iegades, pirmo 10.min., brauciena nodumoja zili duumi motortelpaa un kondicionieris nefunkcioneeja vairs. Versos, protams, Alfa motora, kur man batoneeja, ka tur elektriska vaina un tik meklees probleemu, bet pa divam reizeem neko nesamekleja un rezultata, nosplavos, sataisiju Valmieras ielaa - izradijas gultnis nokjileeja.
Pec nedeljas saabinam saaka zust antifriizs - taa pa 100-200 gramiem nedeljaa, protams, nepatikami, ka ik pa 3 dienaam jalej klat, atkal versos pie Alfamotors - jo garantija tachu! Tie mekleeja, mekleja un...nesamekleeja probleemu.
Pec tam pazistamiem meistariem paraadiju - izradijaas ka iepudes kolektora 1 no 5 bliivem ir bojaata un labakais - lai taas nomainitu jaizjauc bija teju pusmotors, vai kaa velak noskaidrojas, butu ertak izcelt motoru un no saana nomainit mazak jaucot visu. To, ka saabam zuud antifrizs vinji nevareja nezinat, jo noteikti pirms pardosanas pieleja virs limenja, lai kadu nedelju nemestos kluda.
Bez tam jau pec 3 menesiem sakaa zust jauda motoram - Limited Performance, izradijas kveepu filtrs nolietots...saapigi, bet nacas to likvidet pasham.
Ta ka, Alfamotors tik sola savos sludinajumos, ka garantija ir 3 meneshi, bet reali pec tam tik meklee attaisnojumus un neko nespej atrast.

P Pretapcakaresanu 18.04.2015

Vel aizmirsu piebilst, ka pec dokumentiem, konkretajam saabam dazhi tukstoshi pirms pardosanas bija Vacija oficialaja servisa mainita zobsiksna, tapec, es laimigs par sho jautajumu neuztraucos, lidz 2014.gada februari dzinejs, braucot noslapa un ..izradijas, ka zobrata uzgrieznis atskruvejies un zobsiksna nokiileja. Par laimi, zobsiskna nepatruka, bet nokjileeja dzineju, lidz ar to dzineju nesabojaja. Pec vajadzigo detalju un zobsiksnas nomainjas pa salidzinoshi letam naudaam, rulleju talak!
Protams, saprotu, ka lietota auto ielist gruuti, bet nu pusgada laika shadas nopietnas kjibeles, tas nav normali! Zobsiksnai bija jakalpo vel vismaz 60 000 km. Alfa motors kaa politikjis - sola, bet tos solijumus nepilda!
Nu katra zinjaa, pats nekad tur vairs nepirksu sev auto! Parejie, izlasot sho stastu, izdariet secinajumus!

I Igorchix 25.11.2017

Alfa motors ir viens no appisēju kantoriem! Reizi es biju viens no appistajiem upuriem, kad savam volvo s60 viņi pārlasija gandrīz visu priekšējo piekari jo redz nevarēja konstatēt kas krakšķ, biju izmetis vējā ap 350ls tanī laikā, mainija visu pēc kārtas, jo itkā izskatijās aizdomīgi vai gāja uz beigām! Būtu es gudrāks tanī laikā tiesā iesūdzētu to sūda kantori! Tagad jau labu laiku pats remontēju auto un ir ienācis pie viņiem remontēts auto pēdējo 3 gadu laikā, ziniet gribās aizbrauk un izretināt zobus tam servisa pieņēmējam, izkrāpta nauda par lētākiem ko uzstādija un plus pierakstīti neesoši darbi, spriežot pēc izprintētām atskaitēm!

A abababab 04.01.2018

Ja kut kas ir noticis ar mainīto detaļu vai veiktajiem remontdarbiem, tad pēc Latvijas likumdošanas, pakalpojumam vai precei ir jābut garantijai. Jums ir jāgriežas tajā pašā servisā un jaatrisina šis jautājums. Ja klientam tiek atteikts, tad jāgriežas patēretāju tiesību aizsardzības birojā un jārisina šis jautājums tālāk - likumā noteiktā kārtībā.
Šī atsauksme izskatās pēc servisa nepamatotas nomelnošanas vai personīgas nepatikas, izrēķināšanās interneta vidē - kas nav saistītas ar automašīnu remontu.