Alerģisko slimību izmeklēšanas un ārstēšanas centrs - Nesazvanāma iestāde.

Konkrētā iestāde, kas saucas "Alerģisko slimību izmeklēšanas un ārstēšanas centrs", medicīnas sabiedrība un atrodas F.Sadovņikova 20-217, Rīga, izceļas ar klientu apkalpošanas servisa neesamību kā tādu! Trīs dienas mēģināts sazvanīt, dienas laikā, ievērojot viņu darba laikus, zvanīts 50+ reizes katru dienu. Neviens uz zvaniem neatbild. Ne reizi! Rakstot uz e-pastu - klusums.
Es saprotu, ka mūsu "cienījamie" mediķi ir tik ļoti aizņemti ar naudas skaitīšanu, ka neatliek laiks apkalpot esošos un potenciālos pacientus normālā un civilizētā veidā. Kaut kāds akmens laikmets - lai pierakstītos uz vizīti - jābrauc klātienē uz vietas. Lai saņemtu rezultātus, vai lai noskaidrotu, kad tad tie būs gatavi - tas pats.

Sliktākais medicīnas pakalpojumu sniedzējs, ar kuru man ir nācies saskarties!

K

T Tong Po 03.03.2017

Varbūt viniem ir alerģija pret komunikāciju ar klientiem un atbildēšanu uz telefona zvaniem.

Latviešu tautas 03.03.2017

Varbūt tas centrs likvidēts? Sakarā ar to ka uz NATO jāpaceļ finansējumu līdz 2-3% no VKP...

Latviešu tautas 03.03.2017

"apkalpot esošos un potenciālos pacientus normālā un civilizētā veidā" ir iespēja Vācijā!

D Daira 24.04.2017

Jā, tieši šāda pat situācija - nesazvanāma veselu dienu.

V VeiksmīgamBiznesam 09.07.2019

Diemžēl nekas nav mainījies pa šiem gadiem. Priekšnieks ir tas pats Verners Lozovskis.
Ja gribat ietaupīt laiku, neiesaku turp ne doties, ne tērēt laiku zvaniem.