www.sudzibas.lv Aleksejs Kļimenkovs Negodprātīgs izīrētajs

Aleksejs Kļimenkovs - Negodprātīgs izīrētajs

Aleksejs Kļimenkovs, kas ir SIA AK Investments vadītājs, izīrēja man dzīvokli uz 1 gadu no 2021.gada septembra uz līguma pamata, ņemot no manis depozītu 500 eiro. Dažus mēnešus vēlāk viņš bez brīdinājuma iegāja dzīvoklī, lai parādītu to kādam Ukrainas pilsonim. Atbildot uz manu protestu, viņš teica, ka vēlas saņemt finansiālu atbalstu no valsts, izmitinot Ukrainas pilsoņus šajā dzīvoklī. Neskatoties uz nomas līguma esamību, vairākas reizes mēģinājа to izīrēt vairākām personām. Viņam bija bail nākt vienam, un viņu vienmēr pavadīja "atbalsta grupa" 1 vai 2 cilvēku sastāvā. Pēc tam es piedraudēju nākamreiz izsaukt policiju, ja arī viņš mēģinās bez brīdinājuma ielauzties dzīvoklī.
Kad man bija apnikušas viņa dēkas, vienojāmies, ka 2022. gada augusta sākumā došos prom un viņš paturēs depozītu kā maksājumu.
Alekseja rīcība rada aizdomas, ka viņš izīrē to pašu dzīvokli vairākam cilvēkiem ne pirmo reizi un neatdod depozītu. Apšaubāmi ir arī tas, ka viņš reģistrē līgumu nodokļu inspekcijā un maksā nodokļus.
Iesniedzu prasību tiesā par viņa rīcību un arī iesniegumu VID.