www.sudzibas.lv Aleksandrs Leitis Negodīga attieksme, nepievilcīga pazemošana

Aleksandrs Leitis - Negodīga attieksme, nepievilcīga pazemošana

Vakar piedzīvoju nepatīkamu bridi kāda no t/c Dole veikaliem. Loti regulāri iepērkos šajā apavu veikala. Esmu patiesama loti priecīga par jauko apkalpošanu. Ar vaditaju esmu pat par citam temam runājusi. Meitene tik loti sirsnīga un patiesa. Līdz ar to palika meitene zel. Kads vīrietis, uz kases letes bija aizpildīts prasījuma pieteikums ar vārdu Aleksandrs leitis, tik pazemojoši izturejas pret so jauno sievieti.
Ka sapratu, vīrietim bija saplisusi apavi, meitene piedavaja uzreiz veikt mainu, lai klients ir apmierināts un nav jāgaida 15 darba dienas, kamer noteik izskatisana. Tacu apavi, ko vins izvēlējas bija letaki, par starpibu tika piedavati apavu kopsanas lidzekli vai davanu karte. Uz ko vīrietis saka blaut, ka vinam ir jaatgriez nauda un viss. Neatkartosu visas dzirdītas rupjības, kuras meitenei nācas dzirdiet visu veikala esošo cilvēku klātbūtne tikai par to, ka viņa labu gribedama, bija klientam pretimnakosa.
Virietis ari izteica, ka ir valmieras pilsetas deputats. Tacu, kas tas par deputatu, ka pat viss vienkarsakos likumus nezina un tik loti pazemojosi izturas pret apkalpojos personalu.

A aicis24 13.11.2019

Iedomājies,ka ir deputāts,tā tiem tautas kalpiem uzreiz sakāpj galvā.