AtrisinātaAleksandra Apavi - Kvalitāte

Sarunā ar firmas "Aleksandra un Ko" menedžeri Viktoru Podoļāko uzdodot konkrētu jautājumu "Kāda ir jūsu veikalā tirgoto apavu garantija, saņēmu tikpat konkrētu atbildi - "Garantijas nekādas".

Atbilde no Aleksandra apavi Pārstāvja atbilde 15.03.2018

Labdien,

Mēs augstu vērtējam savus klientus un vienmēr piedāvājam konstruktīvus, abpusēji izdevīgus risinājumus. Šajā gadījumā, mēs esam gatavi sniegt atbalstu jums. Lūdzam sazināties ar mums, lai apspriestu detaļas.

Ar cieņu,
Aleksandra apavi

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.03.2018

Uzņēmuma Aleksandra apavi pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju un piedāvāt esošo problēmu risinājumus. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

D didzis 09.09.2010

Veikalam varbūt tiešām nav nekādas papildu garantijas Latvijas likumdošanai, taču pēc likuma visiem apaviem ir 2 gadu garantija.

A Agis 26.01.2013

Noteikti neiesaku iepirkties Aleksandra un Ko.. Apavi ir zemas kvalitātes. Nopirku apavus, kuri reaģēja uz citu veikalu signalizāciju, un nevarēja to pīkstuli noņemt. Veikala administrācija atbildēja, ka vainīgas citu veikalu signalizāciju frekvences, apavi esot ok.. Un pa ielu es varēšot staigāt... :)) Un attieksme vispār tāda - "nopirki, pats vainīgs, liecies mierā"
Eju ar līkumu šiem veikaliem..