www.sudzibas.lv Aldo apavu veikals Aspazijas bulvārī Rīgā Ziemas zābaku kažokādas odere velk uz leju bikses, zeķubikses

Aldo apavu veikals Aspazijas bulvārī Rīgā - Ziemas zābaku kažokādas odere velk uz leju bikses, zeķubikses

Pirms pāris gadiem nopirku dārgus, garos ziemas zābakus ar dabīgās kažokādas oderi. Zābakus nevienu dienu nevarēju nēsāt, jo to odere ar kažoka asajiem matiņiem vilka uz leju zābakos visu, zeķes, zeķubikses, pat bikses. Kad vērsos pie veikala vadītājas ar iesniegumu atgriezt naudu vai mainīt zābakus pret citiem, man teica, ka taisīs eksertīzi, protams eksperts atzina, ka viss ir kārtībā, tehnoloģiski viss atbilst un ne naudu, ne maiņu neviens nepiedāvāja. Tā zābakus par saviem 140 eiro varu likt plauktā aiz stikla...

C critical thinker 13.05.2018

labi, ka pašu neievilka zābakos

donna b 13.05.2018

Bet prieks kam tad nopirkat? Vai tad kad merijat, si neertiba nebija pamanama?

Traģiski! Kā lai tagad, vasarā, iztiek bez ziemas zābakiem?!

N Nikolaas 13.05.2018

Varbūt pameiģiniet oderes iekšpusi gludi izskūt? Jo principā, liekas pārdevējam pamatojums ka Jūs "izģērbj" neliksies pietiekams lai veiktu naudas atmaksu.

E Elīna Jansone 14.05.2018

Zabāki pirkti pirms pāris gadiem, vai tekstā kļūda?

A aramiss 15.05.2018

Sanita Zviedre-Koņuševska - stulbā zoss, tu pati vispār apjēdz kādus mēslus tu te raksti! Ko tu ar šo sūdzību gribi panākt?

A aramiss 15.05.2018

Stringas vai biksītes zābaki nerāva iekšā? ALDO ir kvalitatīvi apavi - visiem iesaku!

veesaa007 16.05.2018

2 gadus panēsāji zābakus un beidzot nolēmi uzrakstīt sūdzību?