Akvalande - Stāvoklis

Pirms kāda laika es aizgāju uz Akvalandes baseinu kompleksu.
Kad es atnācu, baseina stāvoklis bija diezgan nošmurcis.
Pārģērbos un gāju peldēties. Kalniņi nav salikti blīvi un tāpēc šļūcot pa to vēlāk visa mugura bija sarkana. Peldbaseinā ūdens bija duļķains. Kad atgriezos no peldēšanas atklāju, ka mana apakšveļa bija nozagta.

K

G guguu 15.06.2011

A ko gaidīju par tādu cenu???
Es uz Jocker klubu, kur maksā uz pusi daŗgāk! Būs arī kvalitēte!

4 4angal! 15.06.2011

Vsem davno uze izvestno, 4to eto bomzatnik! I haljavnaja spa, dlja pensionerov!

V Valodja 06.07.2011

Kaķis man liekas tev no kājstarpes tek duļķains ūdens.Biju šodien tur un neka no tava aprakstīta tur nemanīju.

R rival07 23.01.2012

Акваландия- говно полное. Бомжатник. За такую цену, доплатив 2 лата уже можно в Юрмале в Oasis сходить..
Более того, я выходил с бассейна в 21.30.. ина меня начали орать, что я долго плаваю.. (хотя бассейн до 22.00) а работники уже все в куртках стояли.. Я себя чувствовал, как идиот. Я, конечно, понтмаю, что все хотят уйти пораньше с работы.. но я был такой не один последний в этом бассейне. То есть отноешенеи к клиенту никакое. Никому не советую туда идти.

S suņūuuks♥ 17.11.2012

Akdievs, nu šausmas, ja jums kaut kas nepatīk, tad ejat uz līvu akvaparku, šeit ir šī iestāde, un viņa tāda paliks, ;)

Nevajag pārspīlēt, kalniņi, ir normāli, un ūdenis arī tīrs.:))
Tur ir ļoti laba atpūta.

:))))))))) ++++ Iesaku aizbraukt!!

R rival07 17.11.2012

shai iestaadei neadekvaata maksa.. 3 ls - max. bet nu ne 5 ls. :DD
jaa, udens daudz maz- tirs- piekriitu.. nu bet apstaklji, ramonts... shausmas.
ostraajaa stavaa- smekee..
gerbtuve- vispar bomaztniks.

V valcis 02.01.2013

labdien
līdz šim bijām akvalandē ar bērniem un par esošo cenu pieņemama kvalitāte
toties vakardien bija pārsteigums 1.janvārī iekša tika laisti alkoholu asalietojušies jaunieši, kuri turpināja lietot alkoholu un pie kam no stikla pudelēm
rezultātā kautiņš ar asinīm
ejot laukā izrādījās, ka blakus esošā kafejnīca pelna un tirgo alu un alkoholu līdz ņemšanai uz baseiniem
interesanta pelnīšana, bet pie mums jau it kā pierasta
mazie gan bija izbrīnīti par apdzērušamies apmeklētājiem
apkārt metājas izdzertas alus glāzes, šorez gan tikai plastasas par laimi
jautājums. vai tādā veidā pelnīt klientu uzmanību

E Eva2013 17.05.2013

es tur esmu bijusi.

Normāls ūdens, kalniņiem arī nav ne vainas.
Līvu akvaparkā jāmaksā 5.90 par divām stundām, bet akvalandē 3 lati un peldies cik gribi

Tākā akvalande nav nemaz tik slikta

G GAGAGA 31.10.2013

Ejat dirst visi dauņi kuri grib par 3 LS dienā dabūt kaut ko ahu***a labu . Lai iet ieskrieties .

Nepatīk braucat uz LīVU AKVAPARKU kur tā dienas deva maksā teju jau 20 LS.
Kas maciņā kode sēž ? Manuprāt, Akvalande ir OK priekš savas maksas .