www.sudzibas.lv AKROPOLE Slikts serviss

Akropole - Slidotava - Slikts serviss

"akropolē" slidotavā ir jāmaina kārtība, jo, lai tiktu uz slidošanu uz pl.20, rindā ir jāstāv no pl.18: 30. Jo biļetes sāk tirgot tikai 15 minūtes pirms ledus atvēršanas, tas nozīmē, ka labi, ja 10 cilvēki izmanto pilnas 60 minūtes par kurām maksā, pārējie attiecīgi mazāk un dažs labs labi, ja uz ledus pavada 30 minūtes. Kamēr nopērk biļetes, saņem slidas, uziet uz ledus.

Kādēļ nav iespējams iegādāties biļetes iepriekš pārdošanā uz konkrētu laiku, tas izskaustu garās rindas un haosu, kas veidojas pie slidotavas. Taču šobrīd cilvēkiem jāstāv vairāk kā stundu rindā, lai tiktu uz slidošanu. Tāpat nav īsti skaidrs, kādēļ tiem, kuriem ir savas slidas, ir jāstāv arī rindā, lai nopirktu tikai ieejas biļeti.

Padomājiet par biļešu iespēju iegādāties on-line vai arī uz vietas, bet ar norādītu laiku, lai cilvēks atnāk nopērk biļeti un ir tiesīgs nākt uz noteikto laiku. Jo rindā pavadītais laiks vairāk kā stunda būtu lietderīgāk iztērējams, piemēram, veikalos vai ēstuvēs, kas TC nestu papildus ienākumus.

K

BondsBonds 20.01.2020

Vienīgā slidotava pilsētā vai?

K Kitty-Ritty 27.01.2020

Nav vienīgā, bet, ja TC piedāvā šādu iespēju, tad ir jānodrošina normāla pieejamība nevis pusotru stundu jāstāv bezjēdzīgi rindā.