www.sudzibas.lv AKM Baltia Nemaksā vai kavē maksājumus klientiem par metāllūžņu nodošanu

AKM Baltia Sia/ akmlom.lv - Nemaksā vai kavē maksājumus klientiem par metāllūžņu nodošanu

SIA AKM BALTIA reklamē sevi kā kompāniju, kas pieņem metāllūžņus par labākajām cenām un ātri samaksā par tiem. Neticiet viņiem, neticiet reklāmai! Mana pieredze ir bēdīga. Es 5 reizes kopš gada sākuma (savas firmas vārdā) nodevu lūžņus viņiem, par vienu reizi tika samaksāts, bet par lielākām summām, kas bija tuvu pie 200 Eiro, AKM Baltia pārstāvis (Valdes loceklis), krievu tautības, kurš arī ne labprāt runā latviski, TĀ ARĪ NELIKĀS NE ZINIS! To, ka naudu nav ieskaitījuši firmas kontā, piefiksēju pēc 3 mēnešiem. Un tad sākās...
Braucu ar neapmaksātajām pavadzīmēm runāt pie viņiem uz Krustpils ielu 6, Rīgā. Pats valdes loceklis nebija sastopams uz vietas vai arī slēpās lūžņu pieņemšanas laukumā savā "Underground ofisā". Uz telefona zvaniem atbildēja reti un nepārtraukti baroja ar solījumiem, sūdzoties, ka viņiem vairs tik labi neejot. Arī pieņemšanas punkta pieņēmēja Anita zināja tikai plātīt rokas un teikt, ka neko nezina un visi jautājumi pie priekšnieka.
Ar neatlaidīgu un pacietīgu braukšanu ciemos un zvanīšanu, es panācu, ka tika apmaksātas vēl 2 pavadzīmes. Savukārt par atlikušajām pēdējām, kur summa ir ap 260Eiro, es cīnos jau mēnesi, bet rezultātu NAV vēl arvien. Arī citi cilvēki, redzēju, brauca lūgties savu naudu par nodoto metālu ar līdzīgu bēdu stāstu kā man.
Nebrauciet uz AKM BALTIA nodot metāllūžņus un neiesakiet arī citiem to darīt! Citādi tiesu darbi būs neizbēgami.

A arnijs 20.04.2018

Ir pagājis gandrīz gads, kopš AKM BALTIA nav apmaksājuši divas pavadzīmes par kopsummu 270Eiro! Un kā redzams, lūžņu punkta direktors, valdes loceklis, tā arī laikam turpinās nelikties ne zinis!

D Dmitrijs 07.02.2019
Krāpšana

Pieņem metāllužņus, izraksta apliecinājumu, sola kā nedēļas laika būs, bet pēc tam nemaksā . Rēti sanāk sazvānīt, bet ja sazvana tad sola kā tuvākas dienas būs un tā kātru reizi, jau divu nedēļu garumā un rezultāts vienkārši ''0''.