AtrisinātaAkciju sabiedrība "VIRŠI-A". - Serviss

Centos neko nerakstīt, bet nenoturējos, jo 2 reizes uzkāpu uz vienā un tā paša grābekļa... Vai tas ir normāli, ka šai uzpildes stacijai darba laiks ir līdz 19.00? Dzīvoju Jēkabpilī, ar ģimeni šajā laikā 2 reizes biju devusies uz Aglonu un abās reizēs bija abloms... Pirmajā reizē iebraucu, lai nopirktu vējstikla šķidrumu, kā arī pie riezes uzpildītu degvielu un nobrīnījos, ka šāds darba laiks ir vienīgajai uzpildes stacijai apkārtnē. Jāpiemin, ka man vēl degviela bija palikusi, lai tiktu uz Preiļiem un tur uzpildītos. Otrajā reizē uzpildījos jau iepriekš, bet neticēju, ka situācija ar darba laiku būs tāda pati. Arī šobrīd, kad ierobežojumi ir samazināti, situācija nav uzlabojusies. Es nezinu, varbūt tas tikai man šķiet nepareizi un aplami, lai gan domāju, ka neesmu vienīgā, kas piebraucot klāt un ir nepateikami pārsteigta... Rupji runājot, ja nepaspēji un iepriekš neuzpildījies, lasies ar kannu uz nākamo staciju...
Protams, mājaslapā ir norādīts darba laiks, taču es ļoti šaubos, ka cilvēki tagad iet un skatās, līdz cikiem strādā uzpildes stacijas. Šaubos, ka cilvēks pieļauj tādu domu, ka pēc 19.00 nevarēs uzpildīties.
Ja es domāju nepareizi un jums ir kādi spēcīgi argumenti, kāpēc darba laiks ir tāds un ne savādāks, labprāt tos izlasīšu un ņemšu vērā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta IvetaJLiepa 14.05.2020

Vēlējos tikai ziņot līdzcilvēkiem, lai negadās skriet ar kannu uz tuvāko benzīntanku, kurš neatrdoas 5 vai 10 km attālumā, tas arī viss.

I

B BK 15.05.2020

Tagad visur samazina darba kaujy.