www.sudzibas.lv Drogas ""klientu kartes programmas"" noteikumi) ) )

Drogās - ""klientu kartes programmas"" noteikumi) ) )

Tātad 19.04 2019. Veikalā Drogas, Liepājā ņemot kādu preci, pie reizes par 1. Eu iegādājos drogas klientu karti. Ieejot drogas mājas lapā un sākot reģistrēties, lai aktivizētu kartes punktu programmu, izlasīju tā saucamos noteikumus un privātuma politiku—: :

""5.12. Programmas dalībnieks jebkurā laikā var atteikties no visiem mārketinga sūtījumiem un atsaukt savu piekrišanu drogas mājas lapā www.drogas.lv sadaļā „mans profils”, nosūtot pieprasījumu uz [slēpt]@drogas.lv vai tieši atbildot uz nosūtīto informāciju. Šāda atteikšanās neietekmēs citus drogas pastāvīgo klientu programmas ietvaros sniegtos pakalpojumus. ""

tas nozīmē, ka varu attiekties no uzmācīgiem drogas reklāmas - sūtījumiem.
Ējot tālāk pa reģistrācijas ceļu"' devu piekrišanu:

""atzīmējot šo lodziņu, jūs piekrītat saņemt mārketinga sūtījumus. Jūs apliecināt, ka esat izlasījis un piekrītat mūsu privātuma politikai. Turpmāk jūs saņemsiet personalizētus piedāvājumus un jaunumus, kā tas ir paskaidrots mūsu privātuma politikas 6. Sadaļā. Mēs varam nodot jūsu personas datus saviem partneruzņēmumiem, tomēr tikai ar nolūku nodrošināt jums papildu priekšrocības. Jūs jebkurā laikā varat koriģēt savus privātuma iestatījumus sadaļā ‘mans profils’ vai sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas daļas darbiniekiem. ""

nu un kad biju to visu noformējis, apstiprinājis un ieejot profilā un kategoriski pieprasot nesūtīt reklām piedāvājumus un visu ko citu, pamanu rakstīto: :

"" lūdzu, ņemiet vērā!
- lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu privātuma politiku. Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu, rakstot uz e-pasta adresi: [slēpt]@eu. Aswatson.com
- ja vairs nevēlaties no mums saņemt mārketinga sūtījumus, jums ir jāatsakās no katra sūtījuma veida saņemšanas sadaļā privātuma iestatījumi.
- lai atteiktos no sīkfailu lietošanas mūsu vietnēs, jums ir jāizmanto mūsu tīmekļa vietnē pieejamais sīkfailu lietošanas rīksi.
- atsakoties no drogas mārketinga sūtījumu saņemšanas, bet neatsakoties no partneru vai trešo pušu mārketinga sūtījumu saņemšanas, jūs, visticamāk, turpināsiet saņemt sūtījumus no partneriem vai trešajām pusēm.
- tā kā mārketinga pasākumu plānošana notiek noteiktu laiku pirms to īstenošanas, iespējams, jūs no mums, mūsu partneriem vai trešajām personām saņemsiet mārketinga sūtījumus arī pēc atteikšanās no tiem. Šādu materiālu sūtīšana tiks pārtraukta dažu nedēļu laikā.
- ja esat atteicies no mārketinga sūtījumiem uz e-pastu, pasta sūtījumu un/vai īsziņu saņemšanas, mēs tik un tā turpināsim jums sūtīt informāciju par jūsu pasūtījumiem, kā arī jaunumus par jūsu no mums pirktajām precēm vai pakalpojumiem vai informāciju par drogas pastāvīgo klientu programmu.

Kā redzat, drogām pilnīgi vienalga, ko paši rakstījuši, piedāvājuši. Un tā saucamo ""privātuma politikas noteikumus ""viņi acīmredzot attiecina tikai uz sevi.

Vispār ja vēlaties redzēt cinisku attieksmi pret veikalu klientiem, palasiet drogas mājaslapas
klientu kartes reģistrācijas noteikumus u. t. t
domājams, ka to sastādījuši agresīvi tirgoņi.

Turpinot stāstu, varu piebilst, ka no sava ē-pasta nosūtīju drogām vēstuli, ar kategorisku parsību netraucēt (punkts 5.12) ne pa pastu, ne sms veidā, ne e-pastā ar piedāvājumiem. Pretējā gadījumā iesniegšu prasību tiesā pret šo ""firmu ") ) par pašiem savu noteikumu ignorēšanu.
Vh

B BK 20.04.2019

Tev ar galvu, viss ir kārtībā?

S sfinkss3000 26.04.2019

Spriežot pēc jautājuma ..tieši tavā galvā sakāpis urīns !___

M Mego izmeklētājs 20.04.2019

Kapec tad vajag iegadaties drogas karti?ka jebkura lojalitates karte ,tas dati ir informacija par jusu pirkumiem .

S sfinkss3000 26.04.2019

Kāpēc vajag iegādāties Drogas karti?
pastulbs jautājum vai tā uzdevējs--ar Drogas karti ir atlaide(punktu vākšana ir kas cits) ,.Jasne?/)))